dust8

Měla by být voda do venkovních kohoutků zastavena už před příchodem prvních mrazů?

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď

Jeden dva stupně nevadí. Ovšem když příjde mráz cca 5 – 7 stupňů, trvající celou noc, tak už může být problém. Osobně mám vodu ještě pořád zapnutou.

Další odpovědi
Čecho_slovák

Ano, protože...

Jednou jsem čekal, až budou hlásit mrazy, ale ty přišly neohlášené. Nějaké trubky a kohouty to odnesly. Letos jsem raději zazimoval dříve.

paul1

Jiná odpověď

Slabé mrazy jsme už měli, ale tyto neublíží. Vodu jsem zatím z venkovního systému nevypustil, ale asi už to udělám, máme plné dvě litinové vany dešťovky, ta bude na ruce a zeleninu bohatě stačit, potom ji poroznáším ke stromkům a keřům.