Odpovedi18

Měl jsem potyčku v zaměstnání, jak se mohu bránit?

On si začal, ale bránil jsem se a nakonec skončil on hůře, ale potyčku začal on.. jaké mám právo? Mohu ho udat?

Nejlepší odpověď
Edison

Nerdostatek informací. Jestli chcete něco dělat, je třeba incident prověřit. Výpověď jedné strany nestačí. Bez toho Vám nikdo se zdravým rozumem nic neřekne. Jestli to byo v zaměstnání, měl by pomoct s radou Váš nadřízený.

Ovšem podle „…on si začal…“ soudím spíše na Vaše dětinské jednání.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… dáš někomu přes držku a chceš ho udat ??? … udat můžeš kohokoli za cokoli, ale bejt tebou, asi bych potom změnil zaměstnání …

cukrar

čekáte na poradně rozřešení? Podle jednostraného popisu?
Ano, máte právo na to, aby to někdo nestraně posoudil a rozřešil. Obraťte se na policii.