Měl by tu takovým způsobem odpovídat zlatý uživatel této poradny?

Mám na mysli Mosoje,jehož některé odpovědi jsou někdy vulgární až provokativní.

viz:http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-to-silna-menstruace-nebo-neco-jineho?_fid=iev3

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Mosoj si zkrátka vynucuje svou pravdu a uživatele, kteří s jeho názory nesouhlasí ponižuje,uráží a pomlouvá.

Další odpovědi
gecco

Asi bych to neřešil – každý odpovídá podle svých schopností a možností a nakolik jsou jeho odpovědi (ne)žádané se dozví z reakcí na ně…
Nemyslím, že by bylo nutné takové chování výrazněji regulovat…
😉

setapouch

Vulgární a provokativní odpovědi jsou, dle mého, v pořádku, pokud jsou odpovědí. Daleko horší jsou uživatelé, kteří odpovídají lživě a na té lži trvají (viz např. většina odpovědí od arygnoc).

anonym

Já si všimnul, že oba jsou proti sobě zaujatí a nechápu jednání Mosoje. Pokud mají mezi sebou problémy, neměl by to tady ventilovat a znechucovat uživatelé těmito výpady. I když… snadněji se rozeznává pleva od zrna.

iceT

A mě by zajímalo,proč toto řešíš až po šesti dnech od dané otázky?

gagaga

Mosoj je proste svuj..
Ne že bych s tim souhlasila..co pise.jako se nikdy neshodnou s jeho pol. nazory..ale mám ho ráda
S některými svymi prateli se preci take nerozejdu, jenom proto, že mají odlišnej názor na Havla a Zemana jako ja..:)
A Mosoj vse pise tak, jak si mysli..nekteri by to psali do intimky..tak ja rikam te vnitrni poste, nebo jak se ji rika..
Proto ja mam zde už od prvniho dne, co jsem se prihlasila uzavrenou..
Kdyz si nekdo o me bude myslet, že jsem krava, tak ať mi to napise sem..
:p

  • iv-

gecco

;-DD

gagaga

Snad to není reakce na tu kravu! :p