fcoop

Měl by někdo nějaký tip?

Mám problém.Chci jet se svou mámou na pár dní někam – na dovolenou.
Mé mámě je 77 let,takže – i když „funguje“ bezvadně,přece jenom
do Tater to asi nepůjde.
Nevíte o nějaké možnosti – pěší výlety,les,hrady – prostě turistika......?
Ubytování – mlhavá představa – tichý hotel,penzion,pri­vát..
Na Netu jsou toho mraky,ale třeba budu mít kliku…?
Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych vám doporučila náš region,je tu vše,co píšete.Pěší výlety?Jo,příroda je tu nádherná!Lesy?Všude i s houbama!Hra­dy?Taky,hlavně Loket je nádherný!Lázně?KV,Ma­riánky,F.Lázně,co by kamenem dohodil.Spojení vlakem,autobu­sem,ubytování v pensionech,je jich všude jak máku.

Zdroj: http://www.pen­ziony.cz/ubyto­vani/okres-sokolov/

Další odpovědi
Alesh

A co nějaký relaxační či gurmánský zájezd do ciziny?

Zdroj: http://www.ck-trip.cz/zajezd-kategorie/relaxacni-wellness-vinarske-a-gurmanske-zajezdy/?srchKa­tegorie=64

Terryle

My s bráchou byli předloni v Rokytnici v Orlických horách. Měli jsme skvělý ubytování – sice malý, ale pěkně zařízený (místo pro tři lidi, vybavenej kuchyňskej koutek, koupelna a wc, vlastní vchod), byli jsme tam sami a navíc byli hrozně příjemní majitelé – http://home.tis­cali.cz/penzi­on_ivana/. Prostě můžu fakt jen doporučit.
V okolí se toho dalo podnikat plno – nádherná příroda, v dosahu zámky, hrady, vojenská pevnost Hanička, téměř zříceniny dodnes funkčních kostelů… prostě děsně zajímavé končiny. Osobně na to hrozně ráda vzpomínám.

arygnoc

naučte ji lovit ryby – jo to fyzicky nenáročné, finančně a časově trošku jo (finančně jenom do startu).

výborné relaxace.

jendahun

Hranice,Teplice nad Bečvou – lázně,aragonitové jeskyně,propas­t,nedaleko hrad Helfštýn,Sv.Kopeček v Bystřici pod Hostýnem,mírně zvlněná krajina,žádné velehory,dají se odtud podnikat výlety do Beskyd,Oderských vrchů,Hostýnských vrchů,Přerov – Předmostí,nenáročná turistika.

Cherryann

Mně se líbilo v Beskydském rehabilitačním centru, je tam krásná příroda, vypadá to spíš jako rodinný penzion než léčebné zařízení a dají se tam absolvovat zajímavé procedury, fyzioterapie, nebo návštěva kryokomory. Jestli je maminka zdatná, v okolí je spousta možností na zajímavé procházky a turistiku.

Zdroj: http://www.brc­.cz/procedury/po­hybova-terapie/indivi­dualni-fyzioterapie-iltv/