Vendys2

Měl Bohuslav Martinů děti? Kolik? :) Díky ;)

Nejlepší odpověď
annas

:Škoda, že peterd108 nevložil odkaz na ověření Já našla toto:

„Byl spokojen, když jsem se o něj starala. Často jsem si uvědomovala, že kdyby byly prišly děti, byl by se s nimi jen nerad dělil o moji péči,“ priznala Charlotta, které však potomci nebyli souzeni.

Charlotta zůstala svému muži věrnou životní průvodkyní až do jeho smrti v roce 1959.

http://www.od­maturuj.cz/hud­ba/bohuslav-martinu-2/

Další odpovědi
peterd108

Ano. Měl jich 4. Anku, Toníka, Bětku a Honzu.