mosoj

Mažete otázky ?

Mažte, ale používejte hlavu na to ji máte .
Reakce na nynější smazání otázky NKVD nebo jak se vlastně jmenuje.
Nedávno se zde psalo o ješitnosti, že .

Nejlepší odpověď
Damiana

Mažu jenom sprosťárny a vyložené urážky, které jsou v rozporu s dobrými mravy. Ať je to otázka nebo odpověď. Světe, div se – i tady se pár takových občas najde…

Další odpovědi
anonym

No,přiznám se,mám na triku několik smazaných otázek,ale otázek,které už opravdu odporovaly,ne kodexu,ale lidskému rozumu!
P.S. A mazat budu dál!
Doplňuji:
Asi jsem někoho vystrašil,proto že má otázka o kleštích na pečivo je v prd..(zádeli)

hanulka11

Ano, několik už jsem jich smazala .

iceT

Otázky ne,ale taky jsem smazala pár odpovědí,které jednak nebyly odpovědí na otázku a jednak urážely tazatele.

aramah

Asi začnu, mazají se mé odpovědi asi je to velká legrace, tak si to zkusím ať se taky trošku pobavím ☹

led

Nie, nemaže nikto z užívateľov.
Ešte raz opakujem:
zlatí a strieborní majú právo nahlásením príspevok „SKRYŤ“ (to nie je výkrik ale zváraznenie)
ostatní majú právo len nahlásiť nevhodný príspevok

„MAŽE LEN ADMINISTRÁTOR“

Ano, nahlásila som niekoľko nevhodných príspevkov, odporujúcich kódexu a pravidlám slušnosti.
V poslednej dobe si o to koleduje užívateľ s obsiahlymi príspevkami propagujúcich jeho blog.

www

Sice ti po tom nic není, ale ano. Otázky stupidní a odpovědi, které neodpovídají na otázku, řeší věci jiné ap. Jinak to už asi nepůjde ☹.

Michal Kole

Otázku jsem snad nesmazal nikdy (možná svojí, když byla plná překlepů).

Smazal jsem snad maximálně pěktrát odpověď která urážela mojí osobnost.

SajmonModer

Mazání je asi velká zábava 😉 Také se těším, až začnu 😉