FOG

Maysky kalendar

Co si myslite o mayskem kalendari,ktery konci 21.12.2012?

Nejlepší odpověď
anonym

Zažil jsem minim. 5–6 konců světa. A byly opravdu strašné. Ostatně-co by mohl jeden čekat. Konec světa-to není žádná prča.

Další odpovědi
Zungu

Já jsem fanda do tajemných věcí a událostí,tak si myslím,že na tom něco bude.Je zvláštní,že takovou dobu platí a najednou končí.A dohromady s tím,že se mění magnetické pole země,je to na zamyšlení.Hodně jsem o tom četla,ale jelikož nikdo nic pořádně neví,asi se budeme muset nechat překvapit.

Miroslavst

Myslím si, že od 22.12.2012 už nebude mayský kalendář platit. :D
Ale teď vážně: Nevím, takových zvěstí tady už bylo dost a naštěstí se žádná nevyplnila. Uvidíme a necháme se překvapit.
A pokud tento web bude ještě v prosinci 2012 fungovat, tak se pro jistotu toho 21. rozloučíme. Doufejme, že 22. ještě budem pokládat otázky a odpovídat. Já doufám že ano.

mojitek

miroslavst : jestli myslite zvesti o r.2000,tak to nikdo nepredpovidal-snad krome nejakych fanatickych sekt.Rok 2012 21.prosince vestili i jiní (treba s malou odchylkou),nejenom Mayove…

Sandy

Že skončí svět předpovídalo víc osobností historie, mimo jiné třeba i Nostradamus. V tomhle případě podle mě záleží na tom, co si člověk myslí a v co věří. A co se týče Mayského kalandáře- my vlastně vůbec nevíme, v kterém roce začli počítat čas jako takový a silně pochybuji, že by to bylo ve stejný rok a den jako v Evropě. Tudíž je možné, že podle tohoto kalendáře už datum 2012 dávno uplynulo, např. před osmdesáti lety nebo že nás čeká až za sto let. Pravděpodobně se není čeho bát…i když člověk nikdy neví…

Marunka

Něco jsem o tom četla. snad se to nevypní.
Miroslavst asi myslel jiné proroctví o konci světa co se nezdařilo.

samicek333

Já si myslím, že konec světa nebude. Pokud se něco dít bude, myslím, že se Země změní, ale lidé přežijí. Kdyby opravdu něco hrozilo, určitě by to psaly noviny a bylo by to všude. Ještě k tomu by to tedy museli vědět mnohem dřív, minimálně před deseti lety a už v té době by se vše rozneslo. Že prý nějaký software dokáže rozluštit podle různých stránek budoucnost. To je podle mě velká hovadina. To je prostě nesmysl. Já napíšu třeba na blog, že se plánuje teroristický útok a počítač to vyhodnotí, jako že ho chci udělat já a že určitě něco bude. Věštci nemohly prostě jen tak něco předpovědět. Něco MÁLO možná ano, třeba jednu věštbu ano, ale války, zemětřesení, záplavy atd. prostě vědět nemohly. Ještě k tomu, jak mohly vědět, třeba kdy vybuchne nějaká sopka, když my máme mnohem lepší přístroje a nikdo přesně neví, kdy třeba vybuchne ta druhá sopka. Spíše to nějaký „věštec“ někdy poprvé vyslovil a chytli se toho ostatní a posílali dál, takže to předvídali i jiní „věštci“. Jsou to prostě jen nesmysly! Mayský kalednář také nemůže být nekonečný, kdyby ho dodělaly třba do roku 2003, konec světa by byl tento rok…Prostě nesmysly, nikdo nemůže vědět, kdy bude konec světa, ani NASA, prostě NIKDO. Konec světa může být i zítra, za týden, nebo i dnes.

To je můj názor:)