Matka straší

Matka straší že me objedna k doktorovi na vytrhaní mandlí z nosu.a říka že neuspavaj ja ji neverim je to pravda??

Nejlepší odpověď
WeeBear

Při zákroku nebudeš uspána. Pokud není trhání mandlí ambulantní, tak je před zákrokem i samotné sezení s anesteziologem, zákrok se dělá pouze v narkóze.

Další odpovědi
venkovan

Klídek. Především doktor se zeptá proč musí mandle ven – dneska se to dělá když je vážnější důvod.
A potom když přijde na věc, tak ti mandle vyndají prakticky bezbolestně. Aby to nebolelo je mnoho variant.Nakróza dubovým kyjem (jestli si vybereš tuto možnost, požaduj zásadně z tvrdého dřeva, z měkého narkéza není tak účinná. Potom celková narkóza která se taky dělá výjimečně a nebo místní umrtvení.
A neboj – doktoři se vždy snaží, aby to nebolelo, zbytečně ti neublíží. Takže na strašení nedej – naopak smlouvej kolik dostaneš zmrzliny (ta se sice dává na krční mandle ale neva, smlouvat se musí).
A vůbec začni jinak. „Mami kdy půjdem na to trhání nosních madlí, Mne to strašení od tebe už nebaví“.

zl@tk@

Naboj dává se celková anesteze: čili tě uspí. Tady si to prostuduj: http://www.nem-km.cz/oddeleni/or­l/rozsah-operativy/ade­notomie/

Zdroj: http://www.nem-km.cz/oddeleni/or­l/rozsah-operativy/ade­notomie/

Děda Louda

Dříve se strašidla zazdívala do věže. Zkus se o tom zmínit a bude po strašení.

Terryle

Dneska se to už prý většinou dělá v narkóze, co vím.