štamgast

Máte zlou tchýni?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ne

Deset stránek podobných otázek.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­150&q=tchyn%C4%9B&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
Deli

Ne

Ne, je pro mne druhou (vlastně u mne třetí) mámou a báječnou babičkou mým dcerám!
Pravda, je trochu rázná, ale dokázala jsem si nastavit hranice včas, a tak vše funguje k plné spokojenosti všech.

johana 56

Ne

Bohužel už zemřela, byla skvělá žena.Pro své blízké měla pochopení,úsměv a hlavně hodně lásky.Patřila k nejlepším lidem,kteří do mého života vstoupili.

hanny 2

Ne

Mám tu nejhodnější tchýni na světě!

terry

Ano

Ale vlastně už ne. Už před pár lety zemřela.
Syna přede mnou zatajovala, když u ní byl na návštěvě, lhala, že jehho bratr nemá telefon.
Pak to došlo k tomu, že jsme s nestýkaly. vůbec.

aramah

Ne

Ale už není mezi námi.

Drap

Ne

Ženu mám horší

arygnoc

Ne

už nie.
ale priznám sa, že vždy, keď ideme na jej hrob, tak ho tajne posypem sódou bikarbónou – aby ju zem ľahšie strávila.
taká to bola žena (no comment).

GM

Ne

Už ne, díky bohu.

Babe

Ne

ještě ne

Hykam

Ano

zatím ještě ano ale už nebude dlouho trvat a zlou tchýni mít nebudu 🙂
Budu štastně rozvedený 🙂

kurec

Ano

rosinka

Ne

Naštěstí už víc než dvacet let ne!!

quentos

nemám tchýni :{P>