Pokročilý

Máte zkušenosti s trávícími enzymy ?

Jsem Ektomorf a po dlouhé době začínám zase cvičit, i když jsem cvičil intenzivně a pil po tréninku proteiny a přes den jsem sežral co mohl tak sem za půl roku nabral max 1-2kg i když síla se postupně o dost zvýšila, přečetl jsem pár článků a myslim že to stojí za zkoušku, takže bych potřeboval nějaké rady a osvědčené produkty..
Doplňuji:
Mě nejde o to bejt kulturista ale přibrat trochu na svalech, neříkám že jsem úplná kost, svaly mám ale ne takové jaké bych chtěl..:D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Trávícími enzymy se nepomůžeš.

http://www.vseokulturistice.cz /…
Doplňuji:
Tak to zkus. Kup si Wobenzym 800 tablet za cca 2500 Kč na necelé dva měsíce a uvidíš. Mně osobně dělá dobře ale za ty peníze ne ! Takovej účinek zase nemá a na přibírání už vůbec ne.

Další odpovědi:

Zlatý

ektomorf je somatický typ, s tým nič neurobíte, proste skriňa z vás nebude.

svalovú hmotu síce nabrať môžete, ale do schwarzeneggra vám aj tak bude hodne chýbať - proste šľachovitý (i keď silný) budete stále.

Pokročilý

Enzymy můžeš zkusit jíst s proteinovými nápoji, mělo by Ti to pomoci strávit více bílkovin a kalorií. Nevím, jestli mají na normální lidi stejný účinek jako na mě, ale já bych bez nich být nemohla (enzymy jsou u mě v těle nedostatkové zboží, ale mám je zase na předpis, takže ty Tvé by nemusely být tak účinné). Zkusit to můžeš, nikdo Ti neřekne, jak to dopadne, protože nevíme, jak je na tom Tvá slinivka, atd. :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.