Máte zkušenosti s lékem Diclofenac AL Retard?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Neber to, je to svinstvo, bolest to zažene, rozhodně ale nevyléčí. Budeš malátná, nervozní, náladová, bude ti zle od žaludku, dokud si na to nezvykneš, trvá to i několik dní, než si zvykneš a pak, když si na to zvykneš a budeš se klepat, když budeš mít v kapse poslední a bude pátek poledne, budeš i brečet, budeš mít bolesti několikrát větší, než když jsi s tím svinstvem začala, anebo to třeba budeš chvíli brát a jen zvracet a zvracet, půjdeš k doktorovi, že to je z toho moc zle, a on ti napíše jiný svinstvo a začne to znovu, nejdřív ti bude zle, budeš se motat, budeš ospalá, ale spát nebudeš moct, nebo se budeš jen celou noc budit, potit a brečet bez důvodu a pak, až si na to zvykneš, po pár letech půjdeš pro další, jako každý měsíc a doktor ti řekne, že s tím musíš už přestat, nebo půjdeš na detox a budeš si připadat jako poslední špinavej feťák. A to jsem si nevymyslela, to jsem zažila, všechny bolesti lékaři léčí jen práškama, když nefungují, no tak daj jiný a pak další a další, pak si připadáš jako laboratorní potkan. Pořád jen něco zkouší a bez výsledku
Neber to, zničíš si krom psychiky i játra, ledviny, srdce, střeva...radši se kousni do ruky, až začnou bolesti, rozhodně ti to míň ublíží.
Anebo (a to by mohl být důvod k dalšímu zamyšlení), začít pořádně jíst, cvičit, myslet...

Další odpovědi:

Zlatý

Všeho s mírou. Ale proč trpět.

Bronzový

Samba-nestraš!
Nevím proti jaké bolesti nebo bolestem ho bereš - nárazovým nebo dlouhodobým. Já jsem ho vzala občas při bolesti páteře. Když jsem ho chtěla znovu (po využívání po delší době) předepsat, bylo mi řečeno, že je (myslím?!) v přezkoušení a dal mi doktor Dolminu. Ale NIKDY jsem po něm neměla žádné vedlejší účinky.

Stříbrný

Ne.

Ano. Nějaký zázračný účinek jsem ale nezaznamenala. Na druhou stranu ani nějaké výrazné nežádoucí účinky.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Samba

talka tenhle prášek se nebere jen tak někdy, ten se nasadí a bere se pořád, jakýpak strašení, je to tak, až to budeš brát pět a víc let, pochopíš to

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.