leporela22

Máte zkušenosti s jazykovými pobyty?

Dobrý den, dneska jsem se díval na jazykové pobyty, že bych jel v létě na týden. Zatím jsem se díval, že bych jel sám, ale nejspíš bych nejel sám. Ale do Británie na 7 dní s ubytováním cca 112 K se slevou 10 procent????? a bez pojištění.

Co to je za 112 tisíc bych dojel až na konec světa. To snad ani není možný. A to je známá firma Stud. Agen. nechci ji zde udávat, ale asi všichni víte o co jde. Máte nějaké zkušenosti z jazykovými pobyty? A přes jakou společnost jste jeli? A kolik vás to stálo?

Na začátku otázky patří Máte, nikoliv máte.

Odpovědi
pepe88

Jo mám zkušenosti a opravdu ok nejlepší jazykové pobyty Show park Holešovice
těch jazyku člověka nezklame.