smutnydrak

Máte zkušenost z psychowalkmannem?

Nejlepší odpověď
SinceX

No, myslíte ty psychowalkmany, které umí posilovat rychlost myšlení, odpočinek a učení?

Nedavno jsem o nich četl, protože bych si to chtěl koupit kvůli posílení myšlení, to víte, státní maturita se mi blíží, tak bych se rád připravil, co se týče ověření těchto psychowalkmanů, jsem byl docela udiven, protože diskuze vyjadřovaly samé kladné odpovědi, ale určitě bych si požádal v obchodu s těmito walkmany zkoušku..