Pokročilý

Máte zkušenost s výměnou normální simky za micro sim?

mám dvě simky,jednu T mobile a druhou O2 a jednu potřebuju vyměnit za micro simku,platí se za to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

"normální SIM" má velikost platební karty...
"micro SIM" je, pravděpodobně, ta, kterou máš
"nano SIM" je, pravděpodobně ta, kterou ´požaduješ´
___
Mám zkušenost několikerou:
- prodejny operátora - výměna v řádu několika minut, zdarma (včetně případného přetažení dat)
- jiné prodejny - tady ti nenabídnou výměnu, ale ostřižení micro SIM na nano SIM, od zdarma po několika desetikorun, ´bez záruky´, ?minuta?
;-)

Další odpovědi:

Stříbrný

U O2 snad neplatí. Dostaneš pravděpodobně novou SIM, která je tak trochu jako matrjoška.... V SIM redukci máš miniSIM redukci, v ní mikroSIM redukci a v ní nanoSIM kartu. (Během posledního roku mi prošli rukama asi 3 nové O2-SIM a mechanicky byli stejné)

Bronzový

T-mobile jsem měnil nikolikrát - musíš ale do nějaké větší prodejny (já byl v tesco Letňany) a normálně jim dáš starou simku a on zadá kod simky a vezme obálku se simkou novou (čistou) načte čárkovej kod na obálce a udělá ti z ní tvojí starou simku (jakmile se přihlásí do sítě, tak se z ní stane simkarta s tvojim tel. číslem) dělal jsem si takhle micro i nano - trvá to asi minutu :)

Stříbrný

Mám pocit, že existují takové adaptéry ve tvaru normální simky, do které se mikrosimka vloží a dají se používat obě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.