hanny 2

Máte zkušenost s parazitickými vosičkami?

Doplňuji:
Na vysvětlení – Drobné, pro člověka neškodné parazitické vosičky jsou cennými pomocníky při biologické regulaci škůdců. Jejich larvy totiž parazitují na řadě škodlivých druhů hmyzu.
Napsala jsem to pro Terryle do diskuze,ale tam si toho možná už nikdo nevšimne,tak raději tady.

Nejlepší odpověď
venkovan

praktické ne, ale co vím a znám, dokáží celkem spolehlivě populaci škodlivého hmyzu omezit.
Pokud je to možné, volil bych je raději než postřiky. Ale jsou účinné jen na některé škůdce – takže si vše předem řádně zjistit.

Terryle

ješmarjá, to zní příšerně – kam se proboha parazitujou? Fuj, vysvětlit a nestrašit nás voso-fobiky! :o)

hanny 2

Terryle také jsem o nich slyšela včera poprvé.Drobné, pro člověka neškodné parazitické vosičky jsou cennými pomocníky při biologické regulaci škůdců. Jejich larvy totiž parazitují na řadě škodlivých druhů hmyzu.

Terryle

Ahaaaa – to jsou věci… Děkuju za vysvětlení! :o)