SonsyMite

Máte zážitek s UFO nebo Mimozemskou civilizací ?

Doplňuji:
Nikdo tu nemá asi zážitek jako já. S dvouma kamarádma jsme viděli obrovský „talíř“, jak se zvedá. S velmi hlasitým hukotem přelétl 30 m nad námi. Není to omyl. Sám mám v tomto oboru obsáhlé znalosti.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst odpovědi – názory na UFO i případné setkání s mimozemšťany.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=UFO&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
fcoop

Kdysi jsem silným ! dalekohledem pozoroval na zcela čistém,modrém nebi „věc“ – stálo to bez pohybu na jednom místě cca půl hodiny.Pak to odfrčelo tak rychle,že „to“ zmizelo za horizontem během 5 minut.Musel to být opravdu fofr – to jsem samozřejmě nevěděl, jak je to veliké,a v jaké výšce to je.
Ale asi vysoko,na zemi začínala noc, a ono to bylo ozářené Sluncem.
Druhý den v novinách – meteorologická sonda.
Jinak – mimozemšťanů je tady spousta – stačí
si přečíst některé písemné projevy – jsou všude.

lexx

Jednou před léty jsem z okna vlaku zpozoroval vysoko na nebi dvojici záhadných objektů jako dva talíře položené naplocho na sebe a spojené krátkým válcem uprostřed. Téměř shodnou fotku pak zveřejnil Michael Hasemann ve své knize UFO kontakty. Halucinaci a mámení smyslů vylučuji – viděl to spolucestující kolega. Stejně tak meteorologický balón – sondu, ty málokdy letí v páru.

Děda Louda

Stačí zajít na jakýkoli úřad.

GM

Ano. Jsou všude kolem nás.

Alesh

UFO, z anglického Unidentified Flying Object (česky neidentifikovaný létající předmět) je jev, kdy pozorovatel hlásí situaci, ve které pozoroval na obloze předmět, jehož podstatu není schopen racionálně vysvětlit.
… toto viděl asi každý, neboť nikdo nezná všechny možné objekty, co se můžou pohybovat ve vzduchu či ve vesmíru a jsou vidět ze Země. To ovšem ještě neznamená, že to má něco společného s mimozemšťany. Jsou lidé, co mylně tvrdí UFO = mimozemšťané. Realita je ovšem taková, že se jedná o atmosferické jevy, výtvory člověka (družice, letadla apod.) či jiné objekty nikoli ovšem o výtvory mimozemské inteligence.
.....
No a tak jsi těm Amíkům zamával? 🙂

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/U­FO

MK44

Zdá se, že mimozemšťané v posledních sto letech vystřídali dřívější strašidla – čerty, hejkaly, anděly a vodníky. Jsou jakousi jejich další vývojovou generací ve vědecko-technicky pokročilejším světě. To neznamená, že někde ve vesmíru nejsou.
Ani já nemám s mimozemšťany osobní zkušenost. Možná že proto, že, jestliže tu byli, vzali do zaječích a od té doby se nám, věčně se peroucímu lidstvu, úzkostlivě vyhýbají 🙂

Pájo

Na UFO nevěřím. Tak, jak je prezenováno, určitě ne. To mne spíše potěší souvislost s nějakým vojenským /a samozřejmě tajným! ;) / projektem. Lidská fantazie nezná hranic ani v případě UFO.