Avatar uživatele
SonsyMite

Máte zážitek s UFO nebo Mimozemskou civilizací ?

Doplňuji:
Nikdo tu nemá asi zážitek jako já. S dvouma kamarádma jsme viděli obrovský „talíř“, jak se zvedá. S velmi hlasitým hukotem přelétl 30 m nad námi. Není to omyl. Sám mám v tomto oboru obsáhlé znalosti.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, Alesh před 4506 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste si pročíst odpovědi – názory na UFO i případné setkání s mimozemšťany.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=UFO&sa=Vyh­ledat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Kdysi jsem silným ! dalekohledem pozoroval na zcela čistém,modrém nebi „věc“ – stálo to bez pohybu na jednom místě cca půl hodiny.Pak to odfrčelo tak rychle,že „to“ zmizelo za horizontem během 5 minut.Musel to být opravdu fofr – to jsem samozřejmě nevěděl, jak je to veliké,a v jaké výšce to je.
Ale asi vysoko,na zemi začínala noc, a ono to bylo ozářené Sluncem.
Druhý den v novinách – meteorologická sonda.
Jinak – mimozemšťanů je tady spousta – stačí
si přečíst některé písemné projevy – jsou všude.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

Jednou před léty jsem z okna vlaku zpozoroval vysoko na nebi dvojici záhadných objektů jako dva talíře položené naplocho na sebe a spojené krátkým válcem uprostřed. Téměř shodnou fotku pak zveřejnil Michael Hasemann ve své knize UFO kontakty. Halucinaci a mámení smyslů vylučuji – viděl to spolucestující kolega. Stejně tak meteorologický balón – sondu, ty málokdy letí v páru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Stačí zajít na jakýkoli úřad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ano. Jsou všude kolem nás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

UFO, z anglického Unidentified Flying Object (česky neidentifikovaný létající předmět) je jev, kdy pozorovatel hlásí situaci, ve které pozoroval na obloze předmět, jehož podstatu není schopen racionálně vysvětlit.
… toto viděl asi každý, neboť nikdo nezná všechny možné objekty, co se můžou pohybovat ve vzduchu či ve vesmíru a jsou vidět ze Země. To ovšem ještě neznamená, že to má něco společného s mimozemšťany. Jsou lidé, co mylně tvrdí UFO = mimozemšťané. Realita je ovšem taková, že se jedná o atmosferické jevy, výtvory člověka (družice, letadla apod.) či jiné objekty nikoli ovšem o výtvory mimozemské inteligence.
.....
No a tak jsi těm Amíkům zamával? 🙂

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/U­FO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Zdá se, že mimozemšťané v posledních sto letech vystřídali dřívější strašidla – čerty, hejkaly, anděly a vodníky. Jsou jakousi jejich další vývojovou generací ve vědecko-technicky pokročilejším světě. To neznamená, že někde ve vesmíru nejsou.
Ani já nemám s mimozemšťany osobní zkušenost. Možná že proto, že, jestliže tu byli, vzali do zaječích a od té doby se nám, věčně se peroucímu lidstvu, úzkostlivě vyhýbají 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Na UFO nevěřím. Tak, jak je prezenováno, určitě ne. To mne spíše potěší souvislost s nějakým vojenským /a samozřejmě tajným! ;) / projektem. Lidská fantazie nezná hranic ani v případě UFO.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek