Pokročilý

Máte všichni práci, co vás baví?

děláte práci, která vás baví a naplňuje nebo svou práci nemáte rádi a chtěli byste nebo hledáte jinou? a co děláte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Starám se o park který ma přez 100 ha.Práce je fajn když je hezky.Když prší tak je to horší ale dělám to rád.A navrch je finančně velmi dobře ohodnocena.Tak že mám práci která mě nejen baví ale i dobře živí.

Další odpovědi:

Bronzový

Já svoje povolání miluju a nedokážu si představit,že dělám něco jiného.Jsem zdravotní sestra.

Zlatý

podobná otázka už padla. ANO moja práca=môj koníček.

Bronzový

Ó jak vám všem závidím. A nejvíc Firovi, tu práci v zeleni. Můj sen. Já bohužel chodím do práce s odporem, nechutí a hnusem !! Co víc na to říct?

Zlatý

Bohužel na práci která by mne bavila nemám potřebné vzdělání.Škoda.V mládí jsem nepřemýšlel moc do předu.Moje blbost.

Zlatý

Ano, mé 2 práce mě baví a zjistila jsem, že je i spousta dalších, kteří jsou na tom stejně :-).

http://www.odpovedi.cz/…

Bronzový

Já jsem původně řezník,ale pokračuju ve studiu ekonomiky a účetnictví.

prace jako takova mi nevadi ale nemam dobre vztahy z kolegi a prenasi se to na nekvalitni praci zatim to nijak neresim a cekam co se bude dit dal ale rada bych kdyz by se treba casem neco naskytlo tak bych asi urcite odesla

Já zatím studuju. Obor, který jsem si vybrala, mě zajímá a baví. Takže vlastně můžu odpovědět, že ano.

Zlatý

I když jsem už na tuto otázku jednou odpovídala ráda na ní odpovím i ted.
Moje práce mě hrozně baví hodně cestuji (a cestování k mým koníčkům patří)a hlavně se při mé práci seznámým i s novými lidmi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.