Džanička

Máte ve městě nebo vesnici rodinné centrum? Jaký nabízíte program?

Nebo co by jste např. ve vašem RC uvítali? Nám už asi došly nápady. Díky za info..

Barbakan: Ano, toto vše u nás děláme, myslela jsem spíš něco přímo v tom centru, dělat s dětmi, vytvářet, jsou u toho i rodiče, všichni třeba tvoříme, ne venku. Ale díky ;)

Odpovědi
anonym

Pohádkový les, stezka mladých ochránců přírody, rybářská soutěž, noc ve škole…

anonym

mám rodinné centrum doma 😁 v souvislosti s provozováním soukromé školky. teď letí malování na textil. děti s rodiči tvoří sobě trička, tašky atd. je to materiálně nákladnější (barvy,šablony,ra­zítka), ale zajímavé. zkušenosti jsme získali z kurzů.

mosoj

Nejlepší rodinné centrum byl kulturák o MDŽ.

anonym

V okolní vesnici stavíme keltský skanzen,tam je to též pro děti,ale pouze,když tam my akci pořádáme.
Jezdí k nám i hosté ze škol.

anonym

Mosoji,tam se jen chlastalo,to by asi pro děti nebylo.