Máte v práci spolupracovníka cizince?

Já ano,je to vietnamec,říkáme mu Karel,je to dříč,je s nim sranda a nedám na něj dopustit.

Nejlepší odpověď
GM

Ano, Ukrajince a Ukrajinky, jsou velmi slušní a pracovití – ti z Ukrajiny. Dále tam máme 2 Ukrajinky s příslušností ČR – uštěkané, vyčůrané – že by se už stihly nakazit?

Další odpovědi
tom004

Můj kolega v bývalém zaměstnání byl íránec na pozici technologa. Žije u nás 35 let,a je to pohodář.

Ella

Ano – přímo na mém pracovišti se vystřídali Jihoafričan, Španělka, Němka, Angličani, Egypťan a jedna Brazilka. Teď už nám zbyla jenom Ukrajinka, která dělá velké kulové a myslí si, že její pozice jí dovoluje nic nedělat (ostatní na stejné pozici makají).
Jinak občas se u nás mihne Ind, Ital,Bulhar kuchař, jedna Japonka a jeden Asiat, kterého neumím zařadit do země původu, protože se jmenuje Milan =D Jinak všude kolem Ukrajina, Rusko – uječený baby a pár línejch chlapů.

aloevera5

Ano, máme polského kolegu, německé kolegy, belgického kolegu, anglické kolegy a slovenské kolegy. Téměř všichni jsou milí a příjemní.

Řekla bych, že to není o tom, z jaké země kdo pochází, ale jaký kdo je.

Salvaje

Mám kolegyni Arménku, která tu žije už od střední školy. Je to skvělá holka a všichni obdivujeme, jak válí nejen arménsky a česky, ale úplně stejně anglicky a rusky.