Avatar uživatele
anonym

Máte v práci spolupracovníka cizince?

Já ano,je to vietnamec,říkáme mu Karel,je to dříč,je s nim sranda a nedám na něj dopustit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? GM, nnn1, tom004, fablen před 4762 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
GM

Ano, Ukrajince a Ukrajinky, jsou velmi slušní a pracovití – ti z Ukrajiny. Dále tam máme 2 Ukrajinky s příslušností ČR – uštěkané, vyčůrané – že by se už stihly nakazit?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Můj kolega v bývalém zaměstnání byl íránec na pozici technologa. Žije u nás 35 let,a je to pohodář.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

Ano – přímo na mém pracovišti se vystřídali Jihoafričan, Španělka, Němka, Angličani, Egypťan a jedna Brazilka. Teď už nám zbyla jenom Ukrajinka, která dělá velké kulové a myslí si, že její pozice jí dovoluje nic nedělat (ostatní na stejné pozici makají).
Jinak občas se u nás mihne Ind, Ital,Bulhar kuchař, jedna Japonka a jeden Asiat, kterého neumím zařadit do země původu, protože se jmenuje Milan =D Jinak všude kolem Ukrajina, Rusko – uječený baby a pár línejch chlapů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aloevera5

Ano, máme polského kolegu, německé kolegy, belgického kolegu, anglické kolegy a slovenské kolegy. Téměř všichni jsou milí a příjemní.

Řekla bych, že to není o tom, z jaké země kdo pochází, ale jaký kdo je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Mám kolegyni Arménku, která tu žije už od střední školy. Je to skvělá holka a všichni obdivujeme, jak válí nejen arménsky a česky, ale úplně stejně anglicky a rusky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek