jirka F

Máte v práci nějakého nepřítele, nebo kamarádíte se všema spolupracovníkama?

Nejlepší odpověď
Elk

´b) ne nemám v práci nepřítele kamarádím se všema

Bylo by to zbytečné, většinou se dá s každým vyjít.

Další odpovědi
anonym

c) jiná možnost

Neřekl bych, že mám v zaměstnání nepřítele z řad spolupracovníku, ale vždy se najde takový, který donáší vedení, jsou škodolibí, ale neuvědomují si, že kdo jinému jámu…
Něco podobného je i tady.

redy

c) jiná možnost

Mám celoroční dovolenou. Ale na vesnici u babčiny nemám nepřítele, ani u mě v baráku ne. No, třeba mi někdo nesnáší, ale tutlá to 🙂
Víc nepřátel mám tady, na odpovědích, někteří mi to samozřejmě museli říct, jejich problém 🙂

briketka10

c) jiná možnost

V práci jsem vždy měla jen kámošky 😁
Teď jsem doma mám ČID taky dovču
celodenní může se stát, že mě někdo
nemá rád, ale mě to je víš, kde hlavní
je, že mě miluje můj kocourek a dává
mi to najevo ostatní mi můžou vždyť
to znáš nejen, že se na každýho usmívám,
ale ono to je prdjajz platný oni maj starosti,
tak se mračej Hmm 😁

setapouch

c) jiná možnost

Nedělám si ani kamarády ani nepřátele. Jsme kolegové, nic víc, nic míň. Vycházíme spolu dobře, koneckonců nám všem jde o stejnou věc – prosperujícího zaměstnavatele a tím pádem i lepší ohodnocení pro nás.

quentos

´b) ne nemám v práci nepřítele kamarádím se všema

… zaplaťpámbu. S některými bych to nenazval „kamarádství“, ale vycházíme spolu.

anonym

a) ano mám v práci nepřítele

spíše se všema nekamarádím. poměr východních všeumělů versus našinců, je tak 80:20

briketka10

Ad boreczech

Přijmi mou upřímnou lítost.