kotě07

Máte v pokojíku uklizeno?… Já vím, divná otázka… Ale to mě tak napadlo… :D

Nejlepší odpověď
johana 56

NO... Tak přiměřeně...

Je deštivo,tak zbyl čas i na úklid.Ale do večera nevím,nevím.

Další odpovědi
dědapetr

Někdy mám hrozný bordel, ale zas to uklidím...

hanny 2

NO... Tak přiměřeně...

Nesnáším špínu,ale „pořádek je na nic,inteligent zvládá chaos!“ Tak tímto heslem se víceméně držím,můj manžel z toho víceméně šílí.

anonym

NO... Tak přiměřeně...

Raději systém v bordelu než bordel v systému!

arygnoc

Pěstuji si plíseň a brouky!!! Mám hotový bordel!

Neberte to doslova.

;)

SajmonModer

Pěstuji si plíseň a brouky!!! Mám hotový bordel!

?-)

filva

Někdy mám hrozný bordel, ale zas to uklidím...

chudst

NO... Tak přiměřeně...

coco

NO... Tak přiměřeně...

Co se nám narodila dcera,je to naprosto zbytečné.My ve svém bytě ŽIJEME a rozhodně neslouží jako výstavní síň.Svou energii směřuji jinam.

franku

NO... Tak přiměřeně...

Horší je to většinou s dětma

Nukina

Když mám bordel, nechce se mi uklízet... Ale musím...

Jasně ,že máme pořádek. Akorát tak trošku překračujeme stohy knížek a oblečení většinou hledáme v haldě, jinak oknama je docela ještě vidět 😁

Janča169

Když mám bordel, nechce se mi uklízet... Ale musím...

No já někdy mám uklizeno ale hned to rozbordelařím.co s tím mám dělat?

sznamko

Když mám bordel, nechce se mi uklízet... Ale musím...

venkovan

Pěstuji si plíseň a brouky!!! Mám hotový bordel!

Mám rád přírodu. Kde jinde by ty plísně měly žít než u mne. Všude jinde je lidi hubí. A krom toho, pořádek je po blbce, chytrý člověk ví co kde má a ti ci rádi adrealin – hledat ponožku (čistou) do páru (taky čistou) je víc vzrušující než horská dráha. A je to zažitková hra za dara.

henkl2009

Když mám bordel, nechce se mi uklízet... Ale musím...

Terryle

Někdy mám hrozný bordel, ale zas to uklidím...

quentos

Když mám bordel, nechce se mi uklízet... Ale musím...

Kamarádka měla nad pokojem krásný citát: Pořádek je pro blbý – inteligent ovládá chaos!" Naprostý souhlas ;{)> občas to přeženu s úklidem a ten ""sterilní pořádek" pak přímo nasnáším, jsem v něm celej nesvůj. Naštěstí nikdy dlouho nevydrží ;{)>

Honzucha

NO... Tak přiměřeně...