Lorrien

máte u Vás také 41,5 °C?? :) Je mi na omdlení…jak mám tento pocit překonat?? :-/

Jedla jsem zmrzlinu, sprchovala jsem se, chladila se kostkami ledu, chodím před okny polonahá, takže morálně pohoršuji své okolí, ale nic mi nepomáhá… pořád bych blila :-/

Nejlepší odpověď
Drap

Jedině se chladit, po chvílích studenou sprchu a hodně pít. /tím jsem nemyslel alkohol /
Taky by pomohlo, přesunout se na čas do sklepa, pokud ovšem máte chladný.

Další odpovědi
Damiana

Co takhle skočit do nějakého bazénu? Nebo hodně pít a odpočívat. Pusť si větrák. Umyj si vlasy, zní to jako blbost, ale mokré vlasy dost ochlazují (jen je nesmíš vyfénovat!:-D) Jdi někam, kde mají klimatizaci – v obchoďáku (hlavně u mrazících pultů je fajn).

hanulka11

u nás bylo na teploměru 45 st. ale doma mám chladno máme kamenný dům takže jsem si v polene fakt vzala flísovku – bez legrace .
Hodně to chce tekutiny ,ale ne zase tak ledové- to osvěží jen na chvíli a navíc se hrozně pak potíš .Namočit si nohy aspoň studenou vodou ,nic nedělat, orážet a přežít ty horké dny . Nejlepší kdo může se schovat někam do chladna .

mosoj

Naučte se měřit teplotu. Teplota ovzduší se měří vždy ve stínu !!! Takže teplotu 41,5oc nemám, ale 32 oC bylo!
Jinak je dobré otužování jak na zimu tak na horko ! To všechno splňuje pobyt v sauně.
Bude hůř, konec světa má být takový že nás Slunce spálí.

pusinka50

U nás na teploměru na sluníčku taky 40`C a v paneláku nedýchatelno. Včera mi bylo hůř, to byl ten skok v teplotách. Pij na litry studenou vodu nebo chladný čaj. Napusť si vanu studenou vodou, nech ji napuštěnou a několikrát denně si do ní vlez dokud neucítíš chlad.
Doplňuji:
Taky si můžeš chladit ve studené vodě jen předloktí od lokte po prsty, aby jsi zchladila tepny a studený obklad na čelo a chladit spánky

pizlicka

zkus teplou sprchu.to fakt pomaha.take jsem neverila,dnes vyzkousela.otevri si okno aspon ve dvou mistnostech.cim vic se budes ochlazovat,tim vic se telo bude zahrivat.