Miroslavst

Máte trpělivost? Jste trpěliví, dokázali jste něco k čemu jste potřebovali trpělivost?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/224871-muz-vyryl-text-na-ostri-ziletky-ryt-mohl-jen-mezi-udery-srdce.html
Byli byste taky tak trpěliví?
Jak si tu trpělivost získat?

Nejlepší odpověď
poa.li

Trpělivost lze získat tak, že se soustředíme na daný úkol do té míry, že vše ostatní přestane takříkajíc existovat. Je to těžké.. Taky jde o to, jaký smysl vidíme v tom kterém svém konání.

Další odpovědi
iceT

Nebyla bych takto trpělivá a houževnatá,nemám to v povaze,když se mi něco nedaří,tak to odsunu na později a pak se k tomu vracím.

vecernice

Dříve jsem byla trpělivá víc,jak třeba na vyšívání,kreslení a různé ruční výtvory.Ale dneska mě ta trpělivost jak si přešla a když nemám den,tak nejsem schopna si pomale ani přišít knoflík.U mě jde především o ten čas,všechno je moc rychle.Občas mě to tvoření ještě chytne.Jestli vím něco určitě,tak tohle bych určitě nezvládla.