Mate trpelivost

chcete si neco vytvorit,ale je to titerna pracicka,vydrzite u toho?Ja se snazim,ale nevydrzim.A ve vztazich mezi lidmi,trpelivosti mi nezbyva na zbyt.

Odpovědi
Wareg

Ne, pokud bych měl např. skládat model letadla, letadlo by letělo oknem dřív, ale stále napůl zabalené v krabici, protože jsem totálně netrpělivý člověk. Pro mě je obrovskou zkouškou a trestem hlavolamy a logické hry…

Michal

Když potřebuju,tak vydržím.