Avatar uživatele
Jirka

Máte tip na podzimní víkendový výlet?

Co plánujete na víkend? Nemáte nějaký tip na podzimní výlet?
Doplňuji:
Je mi jedno kam. Třeba i do Tater,co já vím.Jen chci nějaké konkrétní tipy.Jestli se třeba něčím inspiruju.Ale koho to zajímá,tak jsem z východních čech. ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Jirka

Zajímavá 0 před 4599 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Budu na chalupě (Beskydy). Na nějaký výlet s děckama do lesa na hřiby se jistě čas najde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Odkud jsi / jste?
Já pořád vzpomínám na nádhernej podzimní výlet na Rakovnicko – u vesničky jménem Kounov jsou kamenné řady ještě snad z pravěku, je to dost fascinující místo. Dá se jít i na zříceninu Pravda, ta je taky super. Na podzim to bylo moc fajn – je tam spousta listnatých lesů, ty se krásně barvily…

Ale ono se dá fakt kamkoli. Třeba já, jsa z Prahy, se zítra chystám do Prokopskýho údolí… hledat geokeše a koukat na letadýlka, co teď na Ruzyni nalítávaj nízko přes město.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Pokud umíš plavat, tak můžeš jít ještě do nějakého venkovního bazénu.

Ještě není taková zima a některé bazény jsou vyhřívané na jaře a na podzim.

Taky existují termální bazény

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Já bych jela do Adršpašských skal.

Když my ale někteří nevíme, jak daleko od domu bys ten výlet chtěl podniknout 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Každoročně minimálně jednou volím na podzim výkend v Jeseníkách, nebo v Rychlebech

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Marketka73

Ahoj, jak s tady tak pročítám komentáře, vzpomněla jsem si na náš skvělý letní výlet. Když jsem vymýšlela, kams manželem pojedeme, zadala jsem do vyhledávače: „Dovolená v Čechách“ a „pobyty pro dva“ a vyskočilo na mě tohle: https://www.tre­ehousejested.cz. Jeli jsme tam na prodloužený víkend a strašně moc jsme si to užili.

před 1167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kaktus456

Pěkný podzimní výlet je do Krkonoš. Příroda i stezky tam jsou úchvatné. Doporučuji udělat si prodloužený víkend http://www.uby­tovanikrkonose­.cz/last-minute/

před 3523 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek