Kelt

Máte taky takový rekord?

Dobrý večer? Máte taky takové skvělé spojení se svým krajským městem? Vzdálenost 81 km, nejrychlejší vlakové spojení 125 minut, jednou týdně, jinak 140 minut i delší. Autobus 120 minut. Máte taky takové perfektní spojení do krajského města? Bude mít někdo větší, tedy lepší čas? Děkuji.
Doplňuji:
Paradoxem je ovšem to, že vlastní krajské město, je vzdáleno 80 km a cesta tam trvá 140 minut i déle, do dalších dvou krajních měst, která jsou vzdálena cca 90 km je možné se dostat snadněji a pohodlněji do doby 100 minut.

Nejlepší odpověď
Mirdas

A teď si představte že by jste se narodil v Rusku.

To se vám ulevilo že?

Další odpovědi
anonym

Ber to z té pozitivnější stránky.
Stejně dlouho, jako ty k úředníkům, pojedou i úředníci (a jiní otravové) k tobě…
😉
To taky není špatné…

Lamalam

Naštěstí takový rekord nemám, bydlím v krajském městě.

zzzzz

Já jsem tam za 30 minut autem, také bydlím v horách.

Vlakem jsem ještě nejela, nejezdí až k nám, 🙂
Musela bych autobusem, pak jedním vlakem, pak druhým vlakem a pak třetím vlakem:-))) no a pak MHD:-))) časově fakt nevím:-))) Nic pro mě:-)))

Zbynas

Ne. Bydlím v krajském (a zároveň hlavním) městě.

mowla: nene, oni pojedou autem. :D

honza19hk

v krajskym městě bydlim,takže v mým případě ne.