Máte svoje „knihaté“ knížky?

Takové,které jste Xkrát četli,znáte je vlastně nazpaměť,můžete ji otevřít kdekoli.......?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Znám je téměř nazpaměť, Xmilionkrát přečtené, otevřít jsem je mohla taky kdekoli, jen s chtěním už to bylo horší – skripta, prostě učivo.

Ráda poznávám nové věci, takže se moc k přečteným knížkám nevracím, spíše se u mě opakují témata (historie, starověký Egypt…), než konkrétní knihy.

Další odpovědi
quentos

třeba trilogii „Hovory s Bohem“ Neala D. Walscha … pokaždé mi toho dává prakticky tolik, jako když jsem ji otevřel poprvé

rybíz

Ano. Například Robinson Crusoe, Šepot chtivosti, Umění odejít apod.

Merlin

Duna od Franka Herberta

aramah

Mám ale pak mě stačí přečíst pár stránek a mám ji před očima jako film.Tak ji odložím.

anonym

jo mám a nesmějte se mám knížku po prababičce je z červené knihovny,žádná poučná,ale nádherně psaná ještě starou češtinou která se dnes už nepoužívá,je to dojemný příběh jedné malé rusky

Michal

Malého prince

led

mám také knihy. aj papierové aj e-knihy. Najstaršia je z roku 1904 Posledný Mohykán.
PS.
ale mám problém, môže byť ten zoznam na niekoľko strán?

GM

Egypťan Sinuhet od Mika Waltariho, Sto roků samoty od Marquéze. Jinak čtu hodně knihy o tzv. „zakázané archeologii“.

elektrikář

Mám jich mnoho a rád se do nich vracím,když na některou narazím v antikvariátu, mám pocit jako když potkám kamaráda.