Avatar uživatele
anonym

Máte svoje „knihaté“ knížky?

Takové,které jste Xkrát četli,znáte je vlastně nazpaměť,můžete ji otevřít kdekoli.......?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, elektrikář, Merlin před 4959 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Znám je téměř nazpaměť, Xmilionkrát přečtené, otevřít jsem je mohla taky kdekoli, jen s chtěním už to bylo horší – skripta, prostě učivo.

Ráda poznávám nové věci, takže se moc k přečteným knížkám nevracím, spíše se u mě opakují témata (historie, starověký Egypt…), než konkrétní knihy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

třeba trilogii „Hovory s Bohem“ Neala D. Walscha … pokaždé mi toho dává prakticky tolik, jako když jsem ji otevřel poprvé

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rybíz

Ano. Například Robinson Crusoe, Šepot chtivosti, Umění odejít apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Merlin

Duna od Franka Herberta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Mám ale pak mě stačí přečíst pár stránek a mám ji před očima jako film.Tak ji odložím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jo mám a nesmějte se mám knížku po prababičce je z červené knihovny,žádná poučná,ale nádherně psaná ještě starou češtinou která se dnes už nepoužívá,je to dojemný příběh jedné malé rusky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Malého prince

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

mám také knihy. aj papierové aj e-knihy. Najstaršia je z roku 1904 Posledný Mohykán.
PS.
ale mám problém, môže byť ten zoznam na niekoľko strán?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Egypťan Sinuhet od Mika Waltariho, Sto roků samoty od Marquéze. Jinak čtu hodně knihy o tzv. „zakázané archeologii“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Mám jich mnoho a rád se do nich vracím,když na některou narazím v antikvariátu, mám pocit jako když potkám kamaráda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek