Máte svoje "knihaté" knížky?

Takové,které jste Xkrát četli,znáte je vlastně nazpaměť,můžete ji otevřít kdekoli.......?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Znám je téměř nazpaměť, Xmilionkrát přečtené, otevřít jsem je mohla taky kdekoli, jen s chtěním už to bylo horší - skripta, prostě učivo.

Ráda poznávám nové věci, takže se moc k přečteným knížkám nevracím, spíše se u mě opakují témata (historie, starověký Egypt...), než konkrétní knihy.

Další odpovědi:

Zlatý

třeba trilogii "Hovory s Bohem" Neala D. Walscha ... pokaždé mi toho dává prakticky tolik, jako když jsem ji otevřel poprvé

Bronzový

Ano. Například Robinson Crusoe, Šepot chtivosti, Umění odejít apod.

Duna od Franka Herberta

Zlatý

Mám ale pak mě stačí přečíst pár stránek a mám ji před očima jako film.Tak ji odložím.

jo mám a nesmějte se mám knížku po prababičce je z červené knihovny,žádná poučná,ale nádherně psaná ještě starou češtinou která se dnes už nepoužívá,je to dojemný příběh jedné malé rusky

Stříbrný

Malého prince

Zlatý

mám také knihy. aj papierové aj e-knihy. Najstaršia je z roku 1904 Posledný Mohykán.
PS.
ale mám problém, môže byť ten zoznam na niekoľko strán?

Bronzový

Egypťan Sinuhet od Mika Waltariho, Sto roků samoty od Marquéze. Jinak čtu hodně knihy o tzv. "zakázané archeologii".

Stříbrný

Mám jich mnoho a rád se do nich vracím,když na některou narazím v antikvariátu, mám pocit jako když potkám kamaráda.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.