annas

Jiná odpověď.

Záleží na tom, co si pod pojmem „svébytný“ představujete.

  1. Pokud berete jako odlišný od ostatních, osobitý, originální atd.,. každý je jiný. Může míts něco v sobě, co druhý nemá.
  2. V druhém významu jako samostatný, svéprávný.

https://bara.uj­c.cas.cz/psjc/se­arch.php?hledej=Hle­dej&heslo=sv%C3%A9b­ytn%C3%BD&whe­re=hesla&zobraz_ps=ps&z­obraz_cards=car­ds&pocet_karet=3&num­cchange=no¬_i­nitial=1

Jsem svéprávná, samostatná. Jinak každý z nás je svébytný, každý je z pohledu psychologického osobnost v kladném čii záporném smyslu, každý se směje svébytně,má osobitý smysl pro humor atd.

Každý z nás je jiný, nikdo není dokonalý, Lišíme se např. temperamentem, způsobem myšlení atd. Určitě to souvisí s geny,. někdo je má rychlé, jiný pomalé., proto je pracovitý, nebo líný , atd.

Liší se nejen jedinci, ale i národy svou svébytnou kulturu, jazykem atd.

Další odpovědi
paul1

Jiná odpověď.

Myslím si, že od přirození mám náturu dobrou

led

Jiná odpověď.

Som taká, aká som.
Jedni o mne hovoria „tak“
a iní zase „tak“
a ja o sebe hovorím „tak“
a pravda bude niekde v „taktaktak“.

ivzez

Jiná odpověď.

Každý z nás má svébytnou povahu.