lerak14

Máte své oblíbené škrpále?

Odpovědi
hanulka11

Jistěže mám své oblíbené boty, to snad má každý

rybíz

Samozřejmě. A nikdo mi v nich nesmí chodit ( třeba návštěva ), nesnáším to. A taky mi nikdy nesmrdí nohy a nechci si je nechat zasmradit nebo propotit.

monkey

mám jedny sportovní boty které mi sedí jako žádné jiné.sem tam už z nich kouká nitka a už jsem je i lepil a už asi špatně splní svůj účel ale pokud jdu na procházku po lese nebo jen tak ven si vyčistit hlavu v přírodě vemu si jedině tyhle,prostě mi sedí a je mi jedno jestli je zasviním nebo ne.