Avatar uživatele
dudu

Máte se čím pochlubit z letošních pěstitelských úspěchů?

Určitě se shodneme, že pokud jde o pěstitelské úspěchy, může každý rok být až diametrálně rozdílný. V našem regionu např. letos mráz zlikvidoval většinu úrody meruněk, švestek a ořechů. Naproti tomu byla velmi slušná sklizeň jahod, malin, okurek i kořenové zeleniny. Mimořádně se dařilo rajčatům. Manželka z naší dodatečné uzrálé úrody ještě dnes připravila vynikající salát a právě řeší jak co nejdéle udržet svěží ostatek této úspěšné sklizně.
Podělte i pochlubte se prosím svými zkušenostmi a letošními pěstitelskými úspěchy.

Upravil/a: dudu

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, redy, jirka F před 2722 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ani ne, Snad dýně narostla trochu větší 58 kg. Už je rozkrájená, foto nemám

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Jsem velmi spokojen s letošní úrodou jablek letošní byly šťavnaté a jablka byla velká fakt jako broskve to jsem dlouho u nás nezažil takže já jsem spokojen. Jinak byla velmi dobrá podle mě úroda cuket bylo jich letos tolik že jsme některé museli už vyhodit protože už jsme potom nevěděli co s tím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Já jsem si letos vypěstoval jenom averzi vůči Zemanovi a Trumpovi. Bohužel nejsem zahrádkář.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já si každým dnem vypěstovávám averzi vůči hloupým lidem, i když by mi to mělo být úplně jedno, jelikož takoví lidé jsou pro mě z větší části nepotřební, pokud mi tedy třeba zrovna nijak „neslouží“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Příští rok zkusím Tomtato, ale nedělám si velké naděje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kura

Rajče Brutus – 1250 g/kus. Jeden jediný teda, ostatní měli kolem cca 750g. Neuhádl jsem váhu rostliny, takže byla různě obložená, aby nepraskala a nelámala se, děs.
🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

Kepler+fgh> mohu se zeptat, jestli si myslíte, že vám za vaše nepatřičné a vůbec ne vtipné odpovědi dudu dá bod, nebo proč takto hloupě odpovídáte?

před 2722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kura

Nuda je svině, sedí doma, nudí se a odpoví na každou otázku, sbírají tady infantilní imaginární body, který jsou jim k ničemu a asi u toho masturbují.
😁

před 2722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Je mi naprosto jedno, jestli nějaké body dostanu, kvůli tomu tu neodpovídám.

A víš co je mi ještě víc jedno? Jestli mé odpovědi přijdou vtipné někomu, jako jsi ty.

před 2722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Tvoje a tobě podobným škoda, příteli.

před 2722 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada