Bronzový

Máte schované vzpomínky?

Já mám třeba dopisy,co mi psala máma na tábor,nebo dcery dopisy ježíškovi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To dědaPetr:
i já mám krom jiného, schováné noviny z roku 1968,ale už jsou pěkně zežloutlé

Další odpovědi:

Zlatý

Mám také schované vzpomínky noviny z roku 1968 když českou republiku napadla spojenecká vojska pod vedením sovětského svazu.

Zlatý

mám, listárna je to za ty léta už docela obsáhlá. Jeden příklad za všechny - před 18 lety byla maminka na deset dní v lázních na druhém konci republiky a slíbila mi, že mi bude každý den posílat pohled. Všech deset mám dodnes schovaných ;{)>

Bronzový

Já mám schované dva milostné dopisy, co mi holky napsaly ve 3. tříde. Vzpomínám na to s úměvem. Chtěl bych se zase vrátit do těch časů!! Byl jsem úplně jiný, než dnes!

Mám mnou psané pohledy rodičům z pionýráku z roku 1964 ze Svojšína,synovu první nakreslenou žirafu,to je nádhera(vypadá jak vařečky s puntíkama)a jinak výkresy dětí ze školky a magnetofonové pásky s prvními slůvky,které není už na čem přehrát.

Zlatý

Mám pár milostných dopisů,fotky,knihu s věnováním od třídního učitele a také spoustu muziky,která mne u některých alb vrátí zpět.

Pokročilý

Mám schovaný dopis od blízkého člověka, přišel mi do porodnice (zároveň jako i gratulace k mimču). Na tento dopis jsem neodpověděla, i když jsem mohla... Říkala jsem si, že se pak sejdeme, nebudu psát... Bohužel, tato osůbka náhle zemřela a odpovědí na otázky v dopise se nedočkala :-( Dodnes mám obálku schovanou a vždy mi je z toho smutno, když na ni narazím :-(
Jinak mám schovaný dopis od kluka, který se písemnou formou se mnou rozešel :-) A další a další. Samozřejmě schovávám díla dětí, které dostávám jako dárky a jejich obrázky... je toho víc :o)

Pokročilý

Samozrejme :-) Mám krásne pohľadnice, ktoré mi posielala babka z liečení. Také nádherné som nikde nevidela :-) Potom listy od kamošky z druhého konca republiky, ktoré sme si písai, keď ešte ,,neexistovali" maily, facebook a podobne :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 627
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.