Pokročilý

Máte rády gelové nehty?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 0% Ne 80% NEVÍM 20%

Nejlepší odpověď

Bronzový

NEVÍM

Volím možnost NEVÍM, protože jsem je nikdy neměla, ale líbí se mi (když jsou hezky udělané).
Když má někdo na nehtech tunu gelu tak to hezké není.

Další odpovědi:

Stříbrný

Ne

Podle mě jsou nejhezčí přírodní, nemusí se řešit odrosty, další návštěva kosmetičky, či u mladých slečen 'nemám peníze na nové gelové, ani oddělání', co slyším často.

Mám polodlouhé nehty - svoje(!), lakuju je průhledným lakem, vypadají pak zdravě, sem tam je zapiluju a vypadá to určitě lépe, než ty umělé hrůzy..

Zlatý

Ne

když jsou hranatý a hnusně bílý ty špičky, tak nechápu ženský, že ty ruce vůbec vystavujou a dávaj za to peníze..
líbí se mi pouze krátké, do kulata, které nejsou poznat, že jsou umělé, bez ozdoby jemně nalakované..

Bronzový

Ne

Párkrát jsem to už viděla, ale nenechala bych si to dát naruce, nelíbí se mi to. Jednoduchej světlej lak stačí

Zlatý

Diskuze k otázce

Habušenka

Já si třeba osobně myslím, že gelové nehty jsou moc hezké! Jako lepší než nemít nijak nehty upravené! Dělám si je doma sama, takže ani to není nijak finančně náročné!

Marinak8

Teď jsem chtěla právě oponovat v tom, že je to právě finančně nákladné, ale je fakt, že když se podíváš na sady tak to se ti potom vrátí a hodně rychle :) já viděla sadu na galerienehtu.cz, a byla něco kolem tisícovky :o

Habušenka

jo tam mají docela dobré, ale je pravda, že zachvilku si musíš kupovat nové gely, ale jako to asi u všech, tam je alespoň moc ozdůbek.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.