Lordcruss

Máte radši sportovní auta nebo mohutné terénáky? A proč

Díky

Nejlepší odpověď
Drap

Raději něco do terénu. Protože se převážně pohybuji po cestách nevelké kvality nebo v terénu. Po městě a podobně jen velmi zřídka.

Další odpovědi
petra15

Ja nejradeji Buddyho ( Norsko).....
Doplňuji:
je 2,5m dlouhy a elektro…

zzzzz

Tereňáky, já bych se sporťákem nedostala domů 🙂 Momentálně obdivuji Audi Q7, je nádherná, ale trochu drahá.
Doplňuji:
Terénní mi připadají víc bezpečná, z levných by se mi líbil tento Hammer http://www.sau­to.cz/osobni/de­tail/hummer/h3/13123­696?goFrom=list
a sporťáky ty jsou krásné, ale pro mě nepraktické, tak snad někdy v budoucnu, až k nám povede nová cesta 🙂 tak bych si ráda pořídila taková Kaipanek http://www.ka­ipan.cz/?page=fo­togalerie&lan­g=cz ale to budu muset nejdřív do politiky, nebo že bych se rovnou stala lobbistou???

anonym

Jak kam – se sporťákem se vyblbneš na silničním okruhu, s teréňákem na terénním…
😉
Sám mám ´obyčejné´ auto a teréňáčka.

Hamon

Podle situace, nicméně nemám ani jedno. A používal bych je raději tam, kde se dají plně využít legálně.
Nejraději mám letadlo. Ale kdyby se mi podařilo postrádat cca dva miliony a udělat si papíry na vrtulník (a pak ještě nějaký navíc na zakoupení a provoz), pak bych přesedlal na něj.

honza19hk

Já raši teréńáky, můžeš s tím jak na silnici tak do terénu což s nějakým třeba lamborghini nejde.
Jinak když jsme u aut pár jich mám- krom vojenský techniky (tanky,tatry,atd) mám Land Rover Defender 110 v ofrroad úpravě (sání nad kabinu, naviják warn 14 tun,zvednutý podvozek, 20 palců kola,vnitřní ochranný rám), pak Jeep Grand Cherokke V8 a Dodge Ram V10.

klob1

Tak my máme všechny. Tereňáky na tahání dřeva z lesa. Sportovní na ježdění. Akorát je průšvih ty silnice, horší nežli tankodrom. Tam se odgrádluje i kvalitní auto

NelieM

Mám ráda teréňáky, i sportovní auta..Do práce, po stavbách jezdím Nissanem Navarou, sice mi chvilu trvalo, než se spolu skamarádíme, ale teď už bez problémů. 🙂

Hamon

Jaký má otázka smysl? Kromě vyzvídání…

petra15

omyl–"mate radsi"zanemena, at uz co mate – jako i – co byste chteli---aby si nekdo nemyslel, ze jezdim v aute…i kdyz takovy Ligier a Aixam jsou od 16ti…ja mam presto radeji kone…ale muzum jejich hracky dopreji…