Avatar uživatele
Lordcruss

Máte radši sportovní auta nebo mohutné terénáky? A proč

Díky

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 3730 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Raději něco do terénu. Protože se převážně pohybuji po cestách nevelké kvality nebo v terénu. Po městě a podobně jen velmi zřídka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
petra15

Ja nejradeji Buddyho ( Norsko).....
Doplňuji:
je 2,5m dlouhy a elektro…

Upravil/a: petra15

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Tereňáky, já bych se sporťákem nedostala domů 🙂 Momentálně obdivuji Audi Q7, je nádherná, ale trochu drahá.
Doplňuji:
Terénní mi připadají víc bezpečná, z levných by se mi líbil tento Hammer http://www.sau­to.cz/osobni/de­tail/hummer/h3/13123­696?goFrom=list
a sporťáky ty jsou krásné, ale pro mě nepraktické, tak snad někdy v budoucnu, až k nám povede nová cesta 🙂 tak bych si ráda pořídila taková Kaipanek http://www.ka­ipan.cz/?page=fo­togalerie&lan­g=cz ale to budu muset nejdřív do politiky, nebo že bych se rovnou stala lobbistou???

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jak kam – se sporťákem se vyblbneš na silničním okruhu, s teréňákem na terénním…
😉
Sám mám ´obyčejné´ auto a teréňáčka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Podle situace, nicméně nemám ani jedno. A používal bych je raději tam, kde se dají plně využít legálně.
Nejraději mám letadlo. Ale kdyby se mi podařilo postrádat cca dva miliony a udělat si papíry na vrtulník (a pak ještě nějaký navíc na zakoupení a provoz), pak bych přesedlal na něj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Já raši teréńáky, můžeš s tím jak na silnici tak do terénu což s nějakým třeba lamborghini nejde.
Jinak když jsme u aut pár jich mám- krom vojenský techniky (tanky,tatry,atd) mám Land Rover Defender 110 v ofrroad úpravě (sání nad kabinu, naviják warn 14 tun,zvednutý podvozek, 20 palců kola,vnitřní ochranný rám), pak Jeep Grand Cherokke V8 a Dodge Ram V10.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Tak my máme všechny. Tereňáky na tahání dřeva z lesa. Sportovní na ježdění. Akorát je průšvih ty silnice, horší nežli tankodrom. Tam se odgrádluje i kvalitní auto

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Mám ráda teréňáky, i sportovní auta..Do práce, po stavbách jezdím Nissanem Navarou, sice mi chvilu trvalo, než se spolu skamarádíme, ale teď už bez problémů. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hamon

Jaký má otázka smysl? Kromě vyzvídání…

před 3730 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

omyl–"mate radsi"zanemena, at uz co mate – jako i – co byste chteli---aby si nekdo nemyslel, ze jezdim v aute…i kdyz takovy Ligier a Aixam jsou od 16ti…ja mam presto radeji kone…ale muzum jejich hracky dopreji…

před 3729 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek