jirka F

Máte radši med krystalizovaný nebo tekutý ?

Mě je to jedno máme domácí med od včeliček takže je mě to jedno chutnají mě oba

Nejlepší odpověď
annas

b) tekutý

Doplňuji:
Mám ráda pastovaný. Loni jsem poprvé koupila tekutý med smíchaný se skořicí. Musím říct, že byl vynikající.
Už jsem si objednala i letos.

Další odpovědi
Drap

b) tekutý

Když je krystalický, je snadné ho znovu rozpustit. Každý dobrý med časem krystalizuje.

dudu

a) krystalizovaný

Doplňuji:
Nejde odpovědět jedním slovem. Jestliže by mně kdokoliv nabízel krystalizovaný med, určitě ho přijmu/koupím mnohem raději než produkt prodávaný v supermarketech. Užitné vlastnosti medu např. velmi znehodnotí pokud bývá při nabídce vyložen na slunci a kvůli krystalizaci je pokoutně přihříván. Za nejkvalitnější osobně považuji med medovicový, který patřičně kopečkuje.

Vroudenspil

b) tekutý

Doplňuji:
a ještě mám rád pastovaný :)

Adula.57

b) tekutý

brillant

b) tekutý