Rokio

Máte rádi více dámská prsa, nebo smažený sýr s hranolky?

Čemu dáváte přednost?

Nejlepší odpověď
elkon

**Srovnáváš nesrovnatelné a neumíš česky. Nepíšeme a hranolkami, ale s hranolky. ** Nauč se vzory. Hlavně že se tu stále předvádíš se svým vzděláním.

Další odpovědi
marci1

Zdravá ňadra. 🙂

jbnpjnecjv

na talíři smažák a v ruce prsa

Filip84

No, konečně máš normální zájmy! 😎😂

Podívej se, smaženej sejra není moc dobrý jídlo. Sním to: buď jsem to jedl v dělnicko-rolnický jídelně „na depu“, kdysi, když nic jiného (vhodného) nebylo, no a nebo si to vyrobím. Ale já to nevyrobím z třicítky cihly, vyrobím to z ementálu, nebo goudy.

Já to ale jím s rejží a máčím to do nějaké omáčky, nejčastěji rajčatové, méně sladké chili, nebo na základě sójové omáčky (jak ke Schnitzelu).

Hranolky, nota bene ty přemražené polotovary, co bramboru ani neviděly z rychlíku, to není chutný jídlo. Vždyť v tom je brambor, jak rychlosti v cikánským kolotoči! Vždyť se to nedá žrát! 🤦‍♀️ Jo, takové Chips, na loji, nebo na sádle, to je jiný Kaffee: To si nakrájíš brambory na hranolky, ale tak jako větší, než jsou pommes frites, smažíš to v loji (nebo v oleji s lojem, nebo v oleji se sádlem), a pak posolíš a pokapeš octem! 😎

To s kozama si vyhraješ víc, a taky se na to dobře dívá – taková hračka pro velký kluky. Při tom jde anatomický cvičení i rozvinout, nemusí to skončit u koz představení! 😈😎

Disraeli

Prsa, Prsa, Prsa! Ňadra dmoucí, boží to dílo (a pak, že bůh neexistuje; filozofové, vědci a teologové by se pořád hádali, a zde je při tom jasný důkaz, že bůh je a je dobrý a přejícný).

cochee

Na blbou otázku blbá odpověď.
K sexu mám raději smažák a k jídlu ženské prsa, musí být ale se silikonovou nádivkou.

Tonda Káňa

No čemu asi.. 😘😅 🐐🐐

plebs

Taková Lejla v pohotovostní poloze a k tomu sýr to by bylo žůžo.

df

Elkon: pravopis není tak důležitý. Důležitější je idea, myšlenka atd. Jednou se zaměřuješ na kvantitu textu, jindy na kvalitu. Podle toho, co je možné zkritizovat a pohanit

elkon

Pravopis vypovídá o autorovi. Kdyby nebyl důležitý, tak se nevyučuje.

Disraeli

Vyučuje se plno kravin. I nepodstatných, zcela zbytečných, ba i závadných.
Čeština a vyjadřování jsou důležité, ale je potřeba zohlednit i druhy spisovné a nespisovné češtiny, jako i to, kde se používají, a kde se co používat smí nebo nesmí.
Ty zkritizuješ vše, jen abys mohl kritizovat,

jirka F

Elkon: Upozornění že není to dávno došlo ke schválení obou variant.

https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/ustav-pro-jazyk-cesky-hranolek-hranolka-zensky-rod-prirucka.A230314_105­855_domaci_pukk

Filip84

Jirka: Poslouchej, a když ti fašistický jazykový buzerouřad schválí, že se nejmenuješ Jiří, ale X27z13QbY, tak si tak budeš říkat? 🤦‍♀️

To není panovník „z boží vůle“, pán nad životem a smrtí, ani to není „strana a vláda“, chápeš to? 🤦‍♀️🤦‍♀️🙃

elkon

To je fakt na hlavu, k čemu jsou pak vzory, hranolek = hrad. Dělají z češtiny paskvil.

Disraeli

Ony vzory a podobné ‚kraviny‘ v pravidlech taky byly vymyšleny; obyčejnými lidimi, kteří si jednou řekli, že se to tak odteď bude používat a bude to platit. Ta pravidla ani ta „původní“ nejsou přirozená, ale vymyšlená. Akorát, že některá jsou starší.