flodur

Máte rádi vejce?

http://media.su­per.cz/698/1669­89-original-kehsp.jpg

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano volské oko i míchaná, nepohrdnu i omeletou. Ruské vejce je ale nejlepší.

Další odpovědi
Jahoda

Vejce mám moc ráda. Zda jde o vaječnou omeletu či míchanici mi je tutovka jedno. Sblajznu je na všechny podoby 🙂 Bohužel je ale ze zdravotních problémů nemohu moc jíst. ☹ Dám si je občas a to si je pěkně vychutnám 🙂

rybíz

Vejce téměř na všechny způsoby.

GM

Vejce skoro vůbec nejím, jenom v jídlech, kde nejsou vidět.

elektrikář

Mám je rád na všechny způsoby. Nejlepší ruské vejce jsem dostal v lahůdkáské výrobně. Myslel jsem že dostanu běžný plastový kelímek.Omyl, kuchařky mi udělaly překvapení na velkém talíři.Asi půl kg salátu. 6 půlek vejce majonéza.Zelenina Obložené šunkou. Omlouvaly se mi že už mají umytý nářezový stroj tak to nakrájely nožem na plátky tak půl cm. Nešlo to sníst musel jsem si půlku vzít domů.