Pokročilý

Máte rádi vánoce?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jako mladší jsem je měla radši. Mám ráda hlavně tu atmosféru - světýlka, vůně, pohoda, perníčky.. avšak od té doby co se naši rozvedli už mě to tolik nebere, vždy si vzpomenu jak jsme byli šťastní, všichni dohromady. Vím, že to asi zní nepochopitelně, ale jsem hrozná cíťa.

Další odpovědi:

Bronzový

Já je nemám rád odjakživa :)

Jako mladší jsem Vánoce měla ráda, ale bála jsem se, že vyvedu nějaký průser jako každý rok pokud se slaví něco velkého. Bylo to ze stresu atd. Nyní to už umím ovládat, sice mi v tom taky dopomáhají prášky proti úzkosti, ale jinak už nemám proč se na Vánoce nervovat, tak proč si je neužít :) Je to čas, kdy se rodina schází a tráví čas společně, a když se vybere i nějaké hezké místo pro slavení Vánoc, tak je i hezká atmosféra, která vás dobře naladí, nějaké ty dárky taky neuškodí, nálada je převážně veselá a například to je v mé rodině hodně vzácné, tak jsem za Vánoce ráda c:

Pokročilý

Jasně!!! Nejlepší část roku! Vánoční pohádky, cukroví, nádherná atmosféra, padá sníh,... Prostě úžasný!!!
Doplňuji:
I564 má recht...

Zlatý

Mám i nemám, záleží jak v čem. Ovšem jako tradici, atmosféru, pohodu a i to že jsou lidé i na veřejnosti k sobě milejší mám rád.

Bronzový

Jistě :-) Jediný dny kdy se nejde do školy ani na brigádu =D

Bronzový

miluji vychod slunce,zev taku,padajici snih,zimni radovanky,ale ty tzv.vanoce nesnasim.mam rada urimnost,ne pokrytectvi.bohuzel,vanoce jsou hodne o sebezapreni a pretvarovani se.to ja neumim,proto jsem nevhodny adept na slavení.
Doplňuji:
oprava-zpev ptaku,padajici snih.

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Od dětství Vánoce ráda nemám a v posledních letech jsem je zrušila docela. Tu "povinnou" sváteční atmosféru nejsem schopna přijmout a je jen velice málo Vánočních svátků, na které mohu vzpomínat bez negativních emocí. Určitě to tak ale nemají všichni a to je dobře...

Bronzový

pizlicka

suwo,aspon jeden uprimny clovicek,bez pretvarky.dekuji,ze tu jsi.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.