Avatar uživatele
Lorrien

Máte rádi tanec?

Tančíte rádi? Co nejradši? Balet, hip-hop, latinu? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10 před 4053 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

já jej rád nemám. Myslím, že bere příliš emocí, které se daj uplatnit nebo využít daleko účelněji. No co.. každá odpověď dobrá .)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Je nedílnou součástí mého života. Již přes deset let navštěvuji místní taneční obor v ZUŠ, kde se učím jak baletu, tak contemporary dance vycházející ze 4 hlavních technik: Limón, Horton, Jazz a Graham. Děláme tanec scénický a to mě na tom nejvíc baví. Mám zkušenosti i s ostatními styly, hip-hop, afro, bodydrumming a podobně.
Když jsem měla nedávno ošklivě naražené koleno, nemohla jsem se pořádně pohybovat, tudíž ani tancovat a strašně mě to otrávilo. Člověk si pak uvědomí, jak je úžasná i prostá chůze nebo jednoduchá otočka…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

mám absolútne nehudobný sluch, a preto neviem spievať ani tancovať.
ale hudbu mám rád (počúvať, nie v pozerať v TV alebo podobne, chodím i na koncerty (živé)).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anuket

Mám ráda tanec – myslím tím ale takovou tu „plesovou klasiku“. Mít rád je však relativní, letos jsem byla na dvou plesech, strašně jsem se na oba těšila, šla jsem jako doprovod dvěma odlišným klukům, bohužel se oba projevili jako špatní tanečníci. První preferoval univerzální tančení do kola, co třetí krok otočka – tak to trvalo celý ples. U druhého jsem čekala více, jelikož do tanečních opravdu chodil… Nakonec to bylo ještě horší – jenom točení dokola. Když jsem chtěla vzít iniciativu já, tak se dotyčný nechytil…
Docela mě to po minulé plesové sezoně zklamalo, tu jsem parádně celou protancovala, měla jsem štěstí na dobré lidi a tancování s nimi bylo nekonečné a rozmanité, nic pravidelného. V tanci nemám ráda stereotyp, což je možná i má chyba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mám. Většinou klasiku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

tancuju moc ráda už jen doma, nebo
když přijde kámoška u nás se vypařily
ty kluby pro starší a chodí do nich jen
puberťáci a to si tam připadám jak bába..

před 4051 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek