pekynka

Máte rádi meloun?

V tomto vedru vychlazený úžasně osvěží a zavodní. Moje vzpomínka na Bulharsko ,po dlouhé cestě v děsném vedru jsme dojeli do hotelu a tam na pláži za hotem velký chlaďák s malouny. Na to nikdy nezapomenu.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Melouny miluju! Zrovna včera jsem měla a dnes si poletím koupit další. Těším se, až zase budu relaxovat. Budu v bazéně, u toho budu jíst meloun… Bomba! =D. To bude luxus… Už se nemůžu dočkat. Také ještě dodávám, jak už zde někdo uvedl, mám také velmi ráda meloun nakrájený na kousky v sodovce, nebo nějakém jiném pití. Pro romantiku je ideální si kousky melounu dát do šampaňského. Doporučuji 😉

Další odpovědi
panenka

Ano meloun mám moc ráda zrovna minulý týden jsem koupila jeden celý a pomalu celou pulku jsem snědla jen já 🙂

kvikal

samozřejmě že miluje meloun
červený i žlutý – z ledničky vytažený … mňam

anonym

podobně i cukrový meloun, obojí je naprosto skvělá věc 🙂

mimochodem
http://tn.nova­.cz/red/sex/ma­te-problemy-se-sexem-vedci-doporucuji-melouny.html

anonym

Melouny vsechny zboznuji a dokonce si sem tam zavarim ve vlastni stave s rumem na silvestrovskou pohodu.Mame-li vecirek,tak meloun nesmi chybet(zrovna tak ananas)nekdo se do nej zakousne,jiny si ho hodi do napoje a rano po kocovine pekne studeny probudi.

ReHu

Jasně 🙂.
Samotný i na kousky v sodovce jako limonáda s ovocem.

Džanička

Mám a moc.Meloun je moje nejoblíbenější jídlo v létě.

oskar

Vy jste mě nadělali takové chutě,že si ho musím jít koupit.Také meloun zbožňuji

Bumbes

Kdyby otázka zněla opačně, asi by zůstala nezodpovězena. Myslím, že opravdu málokterý člověk meloun nemusí. Takže také potvrzuji, že melouny mám rád, v létě, v zimě, pořád.
Doplňuji:
RE: Bunnik
A teď si představ, kdybys ty pecky jedl, jakej by to byl pekelnej rachot na „oné místnosti“…

Bunnik

Taky mám ráda melouny… jenže nejím pecky, přestože vím, že je jí spousta lidí a nijak jim to neškodí. Nějak mi to je proti srsti… Takže když jím meloun, nejenže si to pekelně vychutnávám, ale taky se na to pekelně soustředím :D

Michal

Moc rád jím meloun.Některé jsou podivně nesladké.Jiné jsou mňam.

alexandra

No vidíte,a já meloun nemusím.Raději mám hroznové víno,meruňky a jahody.Meloun sním,když mi ho někdo nabídne,ale sama pro sebe jsem si ho nikdy nekoupila.Kupuju ho ale synovi a manželovi.Je těžký jak kráva a nikdy nevím,jaký bude uvnitř.