Avatar uživatele
pekynka

Máte rádi meloun?

V tomto vedru vychlazený úžasně osvěží a zavodní. Moje vzpomínka na Bulharsko ,po dlouhé cestě v děsném vedru jsme dojeli do hotelu a tam na pláži za hotem velký chlaďák s malouny. Na to nikdy nezapomenu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, anonym, Bunnik před 5047 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Melouny miluju! Zrovna včera jsem měla a dnes si poletím koupit další. Těším se, až zase budu relaxovat. Budu v bazéně, u toho budu jíst meloun… Bomba! =D. To bude luxus… Už se nemůžu dočkat. Také ještě dodávám, jak už zde někdo uvedl, mám také velmi ráda meloun nakrájený na kousky v sodovce, nebo nějakém jiném pití. Pro romantiku je ideální si kousky melounu dát do šampaňského. Doporučuji 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Ano meloun mám moc ráda zrovna minulý týden jsem koupila jeden celý a pomalu celou pulku jsem snědla jen já 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kvikal

samozřejmě že miluje meloun
červený i žlutý – z ledničky vytažený … mňam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

podobně i cukrový meloun, obojí je naprosto skvělá věc 🙂

mimochodem
http://tn.nova­.cz/red/sex/ma­te-problemy-se-sexem-vedci-doporucuji-melouny.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Melouny vsechny zboznuji a dokonce si sem tam zavarim ve vlastni stave s rumem na silvestrovskou pohodu.Mame-li vecirek,tak meloun nesmi chybet(zrovna tak ananas)nekdo se do nej zakousne,jiny si ho hodi do napoje a rano po kocovine pekne studeny probudi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jasně 🙂.
Samotný i na kousky v sodovce jako limonáda s ovocem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Mám a moc.Meloun je moje nejoblíbenější jídlo v létě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Vy jste mě nadělali takové chutě,že si ho musím jít koupit.Také meloun zbožňuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Kdyby otázka zněla opačně, asi by zůstala nezodpovězena. Myslím, že opravdu málokterý člověk meloun nemusí. Takže také potvrzuji, že melouny mám rád, v létě, v zimě, pořád.
Doplňuji:
RE: Bunnik
A teď si představ, kdybys ty pecky jedl, jakej by to byl pekelnej rachot na „oné místnosti“…

Upravil/a: Bumbes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Taky mám ráda melouny… jenže nejím pecky, přestože vím, že je jí spousta lidí a nijak jim to neškodí. Nějak mi to je proti srsti… Takže když jím meloun, nejenže si to pekelně vychutnávám, ale taky se na to pekelně soustředím :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Moc rád jím meloun.Některé jsou podivně nesladké.Jiné jsou mňam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

No vidíte,a já meloun nemusím.Raději mám hroznové víno,meruňky a jahody.Meloun sním,když mi ho někdo nabídne,ale sama pro sebe jsem si ho nikdy nekoupila.Kupuju ho ale synovi a manželovi.Je těžký jak kráva a nikdy nevím,jaký bude uvnitř.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek