Mortin

Máte rádi klasické české koledy ?

Nejlepší odpověď
briketka10

Samozřejmě pouštím si je i když jsem doma sama
a mám jich i pár nahraných. Patří to k vánocům asi,
jako kapr a salát na stůl, bez nich si svátky neumím
představit.

Další odpovědi
gecco

To je k jídlu???

dudu

Mám rád celou tu vánoční atmosféru včetně koled. Dojímá mne a nutí k zamyšlení. Za komunistů byly nahrávky koled něco jako tabu a v obchodech nedostatkovým zbožím.

Lamalam

Ano. Koleda, řízek a bramborový salát je má oblíbená kombinace.

lexx

alo jo, zrovna pálím jedno CD-R Pražské dechové kvinteto a Kühnův dětský sbor, děcka zpívaj jak pravý andělé

Frogman

Jen nějaké, a jen ty, které od mala doma pouštíme, jiné verze se mi tak nelíbí.
Stejně ale nejraději poslouchám anglické, ty jsou nejlepší, taková klasika.. :DD

briketka10

gecco

😁