Avatar uživatele
anonym

Máte rádi kapelu Morčata na útěku?

Já teda moc ty kopírky nemusím,jak jste na tom vy?
Ale Lída špatná není..
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=jjLGf61E8FM&hd=1

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? sesednizkola před 3207 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Furt lepší, než kopírky Těžkej Pokondr.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Znám,ale působí na mě spíš jako kašpaři a dementi.
Doplňuji:
p.s Preferuji raději skutečné umělce…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

lepší Morčata než Záviš,ano Morčata mám ráda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Tak kapely typu Morčata nebo Fousatej hat nehrajou zadne velke umeni, uvedomit si je ovsem treba, ze jedna se o srandakapely hrajici parodie na slavne hity. Nektere texty jsou trosku primitivni, sproste, nektere vystizne a opravdu vtipne. S jistotou si troufam rict, ze hlupak by toto nevymyslel 🙂 kdyz jsem byl mensi, tak 4. –5. trida na zakladce, tak jsem je miloval, takze na me pusobi i dost nostalgicky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Znám je,ale taky ty kopírky nemám rád.Líbila se mi jen jedna písnička,respektive pouze text.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne, to je děsná slátanina

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

I dnes si je rád poslechnu. Jedná se o dobrý oddech, pokud vás někdo naštve, u těchto písniček můžete vypnout a víceméně se jen bavit. Navíc texty jsou velmi chytře složeny tak, že k hudbě pasují pomálu více, než-li originální text.

Osobně mám rád parodii na Mig 21 – jak lehké je žít. V podání Morčat „jak těžké je žit“ 🙂 ( https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AP7HocVGu­WI ).
Jedná se o daleko více výstižnou písničku, než je originální 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Neznám je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

iceT – Znala jsem jednoho týpka,který pařil morčata na střídačku se závišem a do toho mačkal výherní automaty,jinak záviš je už úplný hovado a to ten týpek byl taky…tomu závišovi bych zakázala vystupovat,to je slizký pubertální ožralec,fuj.

před 3207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Močata mají dobrou hudbu,umějí skoro všechno a Záviš je borec,jen ty texty občas plujou jinam…

před 3207 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek