Máte rádi kapelu Morčata na útěku?

Já teda moc ty kopírky nemusím,jak jste na tom vy?
Ale Lída špatná není..
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=jjLGf61E8FM&hd=1

Nejlepší odpověď
cochee

Furt lepší, než kopírky Těžkej Pokondr.

Další odpovědi
anonym

Znám,ale působí na mě spíš jako kašpaři a dementi.
Doplňuji:
p.s Preferuji raději skutečné umělce…

iceT

lepší Morčata než Záviš,ano Morčata mám ráda

sesednizkola

Tak kapely typu Morčata nebo Fousatej hat nehrajou zadne velke umeni, uvedomit si je ovsem treba, ze jedna se o srandakapely hrajici parodie na slavne hity. Nektere texty jsou trosku primitivni, sproste, nektere vystizne a opravdu vtipne. S jistotou si troufam rict, ze hlupak by toto nevymyslel 🙂 kdyz jsem byl mensi, tak 4. –5. trida na zakladce, tak jsem je miloval, takze na me pusobi i dost nostalgicky 🙂

JájsemRaibek

Ne

ten který je

Znám je,ale taky ty kopírky nemám rád.Líbila se mi jen jedna písnička,respektive pouze text.

anonym

Ne, to je děsná slátanina

huxa

I dnes si je rád poslechnu. Jedná se o dobrý oddech, pokud vás někdo naštve, u těchto písniček můžete vypnout a víceméně se jen bavit. Navíc texty jsou velmi chytře složeny tak, že k hudbě pasují pomálu více, než-li originální text.

Osobně mám rád parodii na Mig 21 – jak lehké je žít. V podání Morčat „jak těžké je žit“ 🙂 ( https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AP7HocVGu­WI ).
Jedná se o daleko více výstižnou písničku, než je originální 🙂

Klaproth

Neznám je.

anonym

iceT – Znala jsem jednoho týpka,který pařil morčata na střídačku se závišem a do toho mačkal výherní automaty,jinak záviš je už úplný hovado a to ten týpek byl taky…tomu závišovi bych zakázala vystupovat,to je slizký pubertální ožralec,fuj.

anonym

Močata mají dobrou hudbu,umějí skoro všechno a Záviš je borec,jen ty texty občas plujou jinam…