Rokio

Máte rádi buchtičky se šodó?

Nejlepší odpověď
jirka F

ano

Ano,velmi.

Další odpovědi
Filip84

ne

Nejím sladký jídlo, takže: ne! 😃

Ametyst

ne

Jsou mi odporné od dětství, spolu s krupicovou kaší.

Dochy

ano

Můžu občas. Jako malej bych se po tom utlouk (i když možná z části i kvůli tomu, že většina ostatních jídel pro mně byla problematická – některé části z masa pro mně byli nespolknutelné a zároveň se muselo dojídat)
Teď si něco ze sladkého občas vyberu i když mám slušný výběr z klasických jídel…

Tonda Káňa

ne

Mám radši jiný buchtičky 🐐🐐😘😂

elkon

jiný názor

Neotravuj, tydýte.

Tonda Káňa

elkone, jaký mý tvá odpověď smysl? Neodpovídáš na otázku a jetšě seš hrubý. Rokia tu šikanuje hlavně Filip84, ale ty bys nemusel…

Filip84

Krupicovou kaši, náhodou, sním. Sice jí sním jako desert, takže opravdu trochu, ovšem uvařit dobrou krupicovou kaši je tak náročné, a já ji fakt nevařím ani jednou za rok, že to, vlastně, ani nevařím, protože by to beztak skončilo v koši. 😅