endy122

Máte raději twitter nebo facebook?

Nejlepší odpověď
badisko

Ani jedno jsem proti socialnim stokam .....

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Twitter,Facebook je pro masy lidí.
Doplňuji:
To co tady říká Anette přesně vystihuje proč mám radši Twitter.

I am Kejbý

Twitter :), ačkoli co se komunikace týče, trochu za facebookem pokulhává, na druhou stranu je ale aktuálnější, přehlednější a dají se na něm sledovat účty celebrit, o kterých jistě víte, že nejsou falešné :)

Anette

Rozhodne FACEBOOK. Je jednodussi,ma lepsi chat a nevymysli nova slova jako napr. retweet,takova blbost.