Máte raději Romy, homosexuály anebo obojí? Nebo ani jedno?

Díky za koment.Toto mi připadá poněduk divné.
http://www.su­per.cz/365232-takhle-vydeseneho-jste-ho-jeste-nevideli-zpevak-bendig-se-po-utoku-skinheadu-boji-vyjit-na-ulici.html

Nejlepší odpověď
Drap

jiná odpověď

Věci, které nemohu nijak ovlivňovat neřeším. Je to zbytečná ztráta času.

Další odpovědi
ReHu

jiná odpověď

Nerozlišuje lidi podle uvedeného.
Rozlišují podle chování a myšlení.

briketka10

jiná odpověď

cikány nesnáším, protože je mám na dvoře :(

příjemnější mi je komunikace a nebudu psát
za 4, ale s chlapci gay, protože chodím někdy
na diskotéku, když tam jsou hezky tancujou a
dívky neotravujou, jako nalití otrapové ☹

Doplňuji :
někdy, když tancuju s kámoškou přidají se k nám
a nevadí mi to, naopak mi vadí a to moc, když na
mě dejchá kdejaký chlap co se nemeje a smrdí po
chlastu někteří vůbec nekouří, hezky voní a mají
kuráž odehnat ty dotěrný otrapy 😁

annas

jiná odpověď

Když vezmu význam spojení " mít rád" = mít kladný citový vztah k jmenovaným jedincům, tak ne.

Pokud se neprojevují homosexuálové na veřejnosti, tak mně nevadí. .
Začnou-li být Romové či cikáni agresívní vůči okolí, jsou neukáznění , není možná tolerance.

Nedá se samozřejmě zevšeobecňovat. Bohužel zlo, chybějící morálka se objevuje ve všech kategoriích lidí. .

Jan Sobotka : „Nemívali kdysi hroši tenčí kůži?“

marci1

jiná odpověď

Mám ráda všechny slušné lidi. 🙂

da ny

je mi to fuk

🙂
„Mám ráda všechny slušné lidi.“ (marci1)
„Nerozlišuji lidi podle uvedeného.
Rozlišují podle chování a myšlení.“ (ReHu) A jejich jednání..

klumprt

jiná odpověď

Úplně ze všech nejradši mám teplé cikány :)

anonym

jiná odpověď

Koukám, že portál seznam.cz je tvoje parketa. Ten nebýt, tak si ani nenapíšeme. Apropó, raději cikána -teplouše, než …

ten který je

jiná odpověď

Neříká se Rom,ale mladík ty rasisto.

jirkajirka

jiná odpověď

Mám rád slušné a poctivé lidi.že je cigán nebo teplý tak za to nemohou.

pepe88

jiná odpověď

Koukej te Esteticky.

MichaMichael

ani jedno

Romy mi vadí, jestliže se z jejich vlastní vůle nehodlají začlenit do běžného chodu společnosti, homosexuálové mi nevadí.

flask

je mi to fuk

jop