Bronzový

Máte orientační smysl?

Já jsem strašný zmatkář, na nádraží hodinu hledám správný vlak....
Doplňuji:
Ale mi nepomůže ani mapa v ruce!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Orientační smysl mám, ale taky jsem hledal půl hodiny vlak, pak jsem zjhistil, že jsem nejel vlakem, ale přijel na pionýru :D

Další odpovědi:

Zlatý

Já mám orientační nesmysl. S mapou není problém, ale jakmile jsem bez ní nebo nevím, kde jsem, je zle.
Ale s cestováním problém nemám, vlaky, busy nebo letadla hledám naprosto jistě. Jen mi neustále dělá problém, že si pletu anglické departure / arrival. A ne a ne si to zapamatovat. Prokletí cestovatele :oD

můj orientační smysl je na bodě mrazu,pamatuji si že když jsme se s manželem nastěhovali do současného bydliště a já šla nakoupit po hodině jsem mu volala že jsem u nějakého kostela a nevím kudy se mám vrátit domů,ještě že už v té době existovali mobily,jinak snad bloudím dodnes

Zlatý

Tak hodinu ten správný vlak nehledám, ale ve městě je to už horší. S mapkou v ruce, vykulenýma očima a ptaní se kolemjdoucích se snažím dostat do cíle :-D Takže bohužel, ale orientační smysl nevlastním :-(

Zlatý

ani náhodou, ztratit se jsem schopnej kdekoliv; na Máchově jezeře jsem se před cca 15 lety ztratil při orientačním závodě na školním vejletě a stal se tak terčem největší policejní akce v Západních Čechách za tehdy poslední dobu.
Ovšem s nádražími problém nemám. Asi vlakem cestuju tak často, že jsem si již zvykl, a navíc jsou dnes zařízena tak přehledně, že nenajít správný vlak je snad nemožné...

Zlatý

S tým problém nemám. Vždy si vyhliadnem nejaký stavebný nezmysel a ďalej sa orientujem podľa pachu sídlisk. :-)
V malých obciach centrum=kostol+krčma

Zlatý

Na to že jsem chlap,tak mám celkem orientační nesmysl :-(

Bronzový

Orientační smysl mám dobrý,pěšky se dostanu všude,vlak najdu vždycky,ale jak sednu do auta nějak se mi vytrácí.To jsem schopen zabloudit.Asi jsem přejel někde bludný kámen.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.