Avatar uživatele
Lucyfer

Máte odvahu prát prádlo po desáté večer? Na plné otáčky?

V paneláku, of course.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 792 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

To není o odvaze, nebudu vůl a nebudu rušit ostatní. Každopádně v paneláku ani žádné bytovce bych nebydlel. Mám rád prostor, takže i distanc od sousedů ve vedlejších domech :D natož v paneláku, kde každý všechno slyší, jedni jsou nad, druzí pod, další dva vedle (z každé strany) a ještě jeden naproti chodby… To by si člověk neužil ani postelových radovánek, aby to všichni kolem neslyšeli. 😂😂

A co teprve jít si vyprat prádlo k někomu do bytu.. to je terpv odvaha. ;)

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
michalds

Ne.
Riskovat sousedské vztahy mi za to nestojí.

Upravil/a: michalds

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

To záleží na tvé povaze, vztazích se sousedy.
Pokud bydlíš v králíkárně ve větším městě, tak to bude v pohodě. Lidé v nich jsou ZVYKLÍ na ledasco, od zvuků domácích hádek, přes soulože až po vrtání ve 3 ráno – ani to už nevnímají. To je tím, že se nájemníci často střídají a obvykle se neznají ani sousedi na jednom patře. Mají zkrátka vynuceně vysoký práh tolerance. Svým způsobem je to KRÁSA, nikdo nestrká rypák do věcí, do kterých mu nic není, každý si hledí svého.

Moje sourosemetrika zásadně pere v noci tak, aby pračka doprala když vstává (rovnou pak prádlo pověsí, bo sušičku nechce). Pravda, dnešní pračky jsou o dost tišší (mají vymazlenější vyvažování) a podmínkou je dobré usazení na podlaze tak, aby pračka neskákala (což mimo jiné značí ji NEPŘEPLŇOVAT)! Od toho má pračka štelovací nožičky, které nastav tak, aby seděla pevně na všech na podlaze a nehongala se v žádném směru. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

No mě by zajímalo jak víš že zrovna teď peru prádlo. O;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Máme:-)
Bydlíme ve škole,v noci tu nikdo není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ne, jednak kvůli sousedům a mám ty gumový nožky, jednak využívám noční proud. V létě od dvou do pěti a v zimě od pěti do osmi. Vyjímečně v jinou denní dobu.
I když občas mám pocit že někde od sousedů pračku slyším. Jednou po půlnoci jsem slyšela i vysavač odvedle.
A mě to není o odvaze, ale o slušnosti vůči sousedům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

Ano, ale nezkoušel jsem to v králíkárně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lgee

Disraeli ne každý pasuje drogy xD

Avatar uživatele
Lucyfer

zjentek Nevím 😀 Já jsem jenom idiot a připravila jsem si hadry do pračky, a pak jsem vyplýtvala čas pročítáním návodu a hlavně řešením u konkrétních přípravků, kam je vlastně dát a kolik… až mi nejspíš rozežral prádlo sprej na skvrny. 😅 Snad to vydrží ještě do rána. Bych tam mohla dát samospoušť, aspoň se naučím něco novýho :D

Avatar uživatele
zjentek

Ááá no ty to máš v životě přesně jako já 😃, taky „autistka“? 😜🖐

Nový příspěvek