Pecudka

Máte některá zkušenosti

Zajímalo by mě, zda je podprsenka Perfekt Bra tak bezvadná jak o ní v reklamě tvrdí 🙂

Odpovědi
Damiana

Známá si jí pořídila, ale nosí ji jen na doma a na chalupě. Říká, źe je to jen taková ne moc pevná, spíš obyčejná sportovní podprsenka. Jako krátké tílko. Jen máš „něco“ na sobě. Ono také záleží na tom, jaká máš prsa. Jestli ne moc pevná, nečekej zázrak!

terry

Někdy jsi věřila reklamě?
Reklama nemá za úkol poukázat na přednosti výrobku, ale výrobek prodat.
Takže ty „přednosti“ jsou velmi často, přehnané.

WeeBear

Známá si ji cca rok zpátky kupovala. Má větší prsa (vel. D), dost jí vadily kostice a do té doby si kupovala podprsenky bez nich, které jí podle všeho neseděly a škrtily ji, tohle jí naprosto vyhovuje. Spíše ale pro pohodlnost, že by to mělo kdovíjaké účinky.