Alesh

Máte někdo zkušenosti se zubními implantáty BOI?

Četl jsem o nich článek, měly by být proti klasickým lepší, tak by mě zajímala něčí osobní zkušenost. Máte je někdo nebo víte o někom, kdo je má? Díky.
http://www.boi.ch/
Doplňuji:
Vážně nikdo nemáte žádné zkušenosti s těmito implantáty? Nebo s nějakými jinými implantáty?

Nejlepší odpověď
Pájo

Bohužel ne.. :(

Další odpovědi
Adula.57

žádné zkušenosti s tím nemám, ale zkuste se zeptat vašeho zubního lékaře, ten by vám měl dostatečně poradit a pomoci.

Coney

Ano, mám je víc než 10 let!

su

Mohu se zeptat, kde Vám je dělali? Děkuji