Máte někdo zkušenosti s píchnutím dírky jakoby nahoru na ucho? Moc bych ji chtěla, ale zastrašil mě tento obrázek..

Takhle bych to chtěla http://bit.ly/… a tento obrázek mě zastrašil. http://bit.ly/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ono je to potřeba píchnout sterilními nástroji a odborníkem. A poté se o to několik týdnů důkladně start. Např. mýt to antibakteriálním mýdlem.

Tzn. pokud si to nebudeš dělat doma na koleni a zajdeš do piercing studia, stát se ti to nemůže.

Upozorňuji ale, vybrala sis hodně bolestivé místo, je potřeba propíchnout chrupavku :)

Další odpovědi:

Zlatý

v normalnim salonu se ti nic nestane ...pokud by jsi byla Prazanda tak ti doporucim hell.cz
Doplňuji:
snad to nikdo nebude brat jako reklamu..!!!

Zlatý

Já ne, ale přítelkyně kolegy si to nedávno nechala dělat a brzy to dala pryč, protože jí kdekdo říkal, že se jí dělá beďar v uchu. Komplikace neměla, dělali jí to v ověřeném salónu, ale záleží pak také na další hygieně.

Zlatý

A může to být i horší

Bronzový

jde to v pohodě jen se o to chce důkladně starat a dodržovat higienu.

Když můžou zašít člověku čelist, nebo kus lebky, aby se obalili tkání tak .....

Zlatý

Každému se to hojí jinak, hlavně záleží jaký šperk si tam pak dáš - a jak do bude tvoje tělo snášet. Někdy trvá hojení i třeba 1/2 roku a zlobí to i potom . Jiný to snese bez problémů....

Zlatý

XX lidem se píchnutí může hojit pohodě a paj jednomu zrovna ne.
Nikdo neví, kdo to bude.
Hodně záleží na tom, kdo ti to jak udělá a jak se budeš starat po aplikaci ty.

Bronzový

Pokud ti to píchne profesionál, tak to bude pravděpodobně v pořádku, pokud si to píchneš sama, tak ti to bude hnisat. Jedna moje kámoška si nechala píchnout pupík a ruku mezi palcem a ukazovákem od svý kámošky v nějaký hospodě. Pak jí to nějakou dobu hnisalo a ona s tim musela k doktorovi, ale další kámošce to dělal profesionál a bylo to OK.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1276
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.