Dadyna

Mate nekdo zkusenosti s bezkontaktni platbou u obchodnika u CSOB?

Dobry den, prosim nema nekdo zkusenost s placenim bezkontaktne u csob? Odecitaji se penize ihned nebo jsou alespon ihned blokovany? Dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Placení bezkontaktní kartou má stejná pravidla, jako běžnou kreditní či debetní kartou na on-line terminálu. To, zda se peníze blokují ihned, závisí na clearingovém centru, na něž je obchodník napojen.